690 680 960

Zderzenie pojazdu dostawczego z osobowym na al. Solidarności. Spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Na al. Solidarności występują spore utrudnienia w ruchu po zderzeniu dwóch pojazdów, w tym dostawczego. Częściowo zablokowane są dwa pasy ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 8:30 na al. Solidarności w Lublinie, na pasie w kierunku Zamościa. Przed skrzyżowaniem z ul. Lubomelską zderzyły się dwa pojazdy, dostawcze iveco oraz osobowy renault.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca iveco najechał na tył osobówki. Obecnie w rejonie kolizji występują spore utrudnienia w ruchu, częściowo zablokowane są dwa pasy ruchu. Tworzy się korek od strony Warszawy.

Na miejscu interweniuje straż pożarna oraz policja. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji.

(fot. lublin112.pl, nadesłane)

5 komentarzy

 1. Cieee chorobaaaa !!!

  Czasami człowiek nie może opanować ciekawości… ale przecież mógł normalnie poprosić o pokazanie co się wiezie w bagażniku…

 2. Tam nie może być inaczej, weryfikacja szoferóf bez wyobraźni – długa prosta – zakręt i …. kolejka przed światłami.

  • I trzeba w ostatniej chwili zmienić pas … zajeżdżając drogę (bo dużo miejsca, a te dużo miejsca jest po to aby zdążyć wyhamować) – różnie to bywa.

 3. Całe szczęście, że zatrzymanie poprzedzających pojazdów nie miało związku z obecnością PdP/PdR/PK, bo wtedy nie rozmawialibyśmy o gamoniu, który nie potrafi zachować ostępu i koncentracji podczas kierowania pojazdem, a o tym czy pociągi/rowerzyści/piesi słusznie mają pierwszeństwo przed innymi pojazdami w pewnych, szczególnych miejscach.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas