Zderzenie pojazdów na trasie Lublin – Lubartów. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy podróżujący drogą krajową pomiędzy Lublinem a Lubartowem. Na miejscu zdarzenia drogowego pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 12 w Niemcach. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyło się kilka samochodów osobowych. Było to klasyczne najechanie na tył.

Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce na wyjeździe z Niemiec w kierunku Lublina. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Policjanci ustalają zaś szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Występują spore utrudnienia w ruchu. Zablokowany częściowo jest jeden pas jezdni, czasowo wstrzymywany jest także ruch na drugim pasie.

(fot. nadesłane – Emilia)

Zobacz również

28 komentarzy

 1. Typowy *** ten w żółtym. Jak on się nie wstydził czyms takim wyjechać. A jaki spojler z tyłu ha ha owiewka 🙂 :)!

 2. Typowy dzwonek. Z jakiego powodu został zablokowany ruch????? Jeśli nie było ofiar w ludziach, to nie poinien zostać zablokowany ruch pojazdów. Graty zepchnąć na pobocze, a jest odpowiednio szerokie i udrożnić przejazd , a pi……da za kierownicą żółtego 10 pkt i 2 000 mandatu.
  Znając realia tej trasy, to zanim pzyjechali policjanci minęło pół godziny, a wszyscy niedzielni bali się ominąć kolizję i stąd korek na kilka km. Niestety u nas byle dzwon, to zaraz wypadek i wszyscy sa bardzo ciekawi co się wydarzyło, i oczywiście jazda z prędkością pieszego. Stąd takie korki.

 3. Do TDIkrolemwsi ….to mówisz ze to zółte „cóś ze skrzydłami z tyłu ” jest wiecej warte niż passerati w tdi ….e tam ,może było ,ale szofer był kiepski i zepsuł „zabawke ” i wartość dramatycznie spadła …

 4. Pod słońce jechał i pod górkę i pewnie nie 70km/h jak w tym miejscu jest i przed światłami nie widział danej sytuacji na drodze . I to jeszcze angolem… U nas nie uczyli naukami jeździć jazdy z kierownicą po prawej stronie🤣jak to mawiają,, jest akcja to musi być reakcja” i tyle w tym temacie!!!

 5. Do @dante i @ Mickey66 i innych podobnie komentujących:

  Akurat jestem strażakiem i wiem jak to wygląda. Wiecie dlaczego zamyka się często całość drogi podczas udzielania pomocy?? Aby tacy debile komentujący i śpieszący się na zakupy w Lidlu bo im okazja przeleci nie zabili nas ratowników. Wy macie to w dupie, że w całym rynsztoku, w pocie czoła, z narażeniem własnego życia ratujemy innych. Jak ciężkie są sprzęty i jak je należy rozstawiać. Jak ważna jest szybka i skuteczna pomoc. Ale po co to wiedzieć burakowi który widzi w niedzielę tylko swój czubek nosa. A nie sorki, jeszcze widzi kotleta na widelcu. Także ode mnie: TAK, STÓJ CIULU JAK CI KAŻĄ BO NIE WIADOMO KIEDY TY BĘDZIE POTRZEBOWAŁ TAKIEJ POMOCY!!!! NIE POTRAFISZ SIĘ DOSTOSOWAĆ DO PRZEPISÓW TO NIE POWINIENEŚ SIADAĆ ZA KÓŁKO!!!!

 6. Koooomentować- to potrafimy.!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7185zł 1.16%
  • GBP 5.2369zł 0.63%
  • EUR 4.5027zł 0.68%
  • CHF 4.136zł 0.77%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika