Stracił panowanie nad pojazdem, uderzył skodą w przystanek (zdjęcia)

Wczoraj po południu w Starościnie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy uderzył w przydrożny przystanek.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 15 w miejscowości Starościn w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w wiatę przystanku autobusowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Lubartów i OSP KSRG Samoklęski, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie kolizji obywał się z utrudnieniami. Jak nam przekazano, przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez kierującą samochodem marki Renault, która skręcała w lewo. Kierujący skodą chcąc uniknąć zderzenia odbił w prawo i uderzył w wiatę przystankową. Kierująca renaultem została ukarana mandatem.

(fot. nadesłane Beata – dziękujemy!)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Stan techniczny drogi na tym odcinku to jakaś grecka tragedia trochę może za szybko jechał i to wyrzucilo może się w końcu ktoś zbierze i zrobi remont tej drogi

  • Tera najmundrzejszy @Franio komenduje,cicho tam

   Po remoncie jeszcze więcej będzie takich co nie panują nad kierą.Ta skoda to jakiś potwór nad którym nie można zapanować???????????

 2. A taka była piękna skoda…

 3. to jest błędne koło – kiedy droga jest dziurawa wystarczy niewiele (tzn jechać trochę szybciej i trochę gorzej radzić sobie z autem) żeby wylądować w rowie. kiedy droga jest równa jak stół, wszystkim włącza się kubica i robi się jeszcze bardziej niebezpiecznie. na naszych drogach przydałby się taki himalajksi mikst – trochę lodu, trochę kamieni, dużo ostrych zakrętów, spowalniacze, przewężenia – tak aby fizycznie nie dało się po prostu wcisnąć gazu do oporu na dłużej niż kilka sekund.

 4. Beztroska kierowców na polskich drogach poraża. A pani trzeba wytłumaczyć że to że jest w stanie jechać szybko nie oznacza że jest dobrym kierowcą. Drogie panie przestajecie myśleć za kierownicą, zajmujecie się nie ty co trzeba, myślicie że dobrze kierujecie… a to jest już bardzo niebezpieczne dla was samych a co gorsze dla niewinnych uczestników ruchu na publicznych drogach.

 5. Jaki miała w tym cel,że wymusiła??????

 6. Ciekawe czy gdyby na przystanku stali ludzie ,też by „odbił ” ….

 7. Alek ,odpuść sobie apele do „kierowniczek ” …im się i tak wydaje że jezdza najlepiej i co im tam ktoś będzie się wymądrzał …a jezdzą tak „dobrze ” ze przez ok 30 lat jak jezdzę autem ,na 6 zdarzeń w których miałem nieprzyjemnosć uczestniczyć ,sprawczyniami wszystkich były własnie „kierowniczki ” …dlatego teraz jak widze za kierownicą taką ,to od razu zapala mi się „uważaj niebezpieczeństwo ” i kilka razy dzieki temu uniknąłem zderzenia ….ostatnio dwie takie „pięknie ” wymusiły na mnie pierszeństwo …jedna na rondzie ,wogule nie spojrzała czy ktoś jest na rondzie ,tylko od razu wjechala na pewniaka ,a druga z podporzadkowanej sobie wyjechała ,też wogule nie patrzac ….kur…a gdzie to to ma mózg ?

  • i ja tez tak mam . Jak widzę pańcię za kierownicą podnosze poziom ostrożności. Bo faceci jeżdża często brawurowo i łamiąc przepisy ale panie potrafią wymyslić taki manewr jadąc powoli i niby ostrożnie że hoh ho

 8. Jak ktoś jeździ skodą to pewnie z wrażenia nie panuje nad bestią.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7677zł -0.51%
  • GBP 5.0016zł -0.02%
  • EUR 4.4679zł -0.27%
  • CHF 4.1356zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach