690 680 960

Zderzenie podczas wyprzedzania. Audi uderzyło w przepust

Wczoraj na drodze krajowej nr 74 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek w miejscowości Karp, na drodze krajowej nr 74, na odcinku Zamość – Hrubieszów.

Policjanci ustalili wstępnie, że 18-letni mieszkaniec gminy Miączyn kierując pojazdem marki Renault nagle wjechał na przeciwny pas ruchu, po którym w tym czasie poruszała się wykonująca manewr wyprzedzania kierująca pojazdem marki Audi. Gwałtowny skręt wykonany przez kierującego samochodem marki Renault spowodował, że auto kobiety zostało zepchnięte do przydrożnego rowu, uderzyło w przepust, kończąc jazdę na terenie pobliskiej posesji.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierująca audi 28-latka została przewieziona do szpitala. Kobieta doznała obrażeń ciała.

Badanie trzeźwości wykazało, że oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

68-133340

68-133341

2018-08-25 10:22:17
(fot. Policja Zamość)

8 komentarzy

 1. Chichotnik społeczny

  Żeby obronić posesję przed nieproszonymi zmotoryzowanymi gośćmi, nie trzeba wiele – wystarczy wiedza gdzie postawić przepust drogowy.
  Oczywiście nie należy zaniedbywać budowy solidnych płotów, bo nie zawsze znajdzie się talent, który trafi akurat w przepust.

 2. Gdzie można napisać list/petycje z prośba o zmianę przepisów? Jakaś gazeta która pomoże dotrzeć do ustawodawców?
  Czy jeżeli rządzący wyczują napływ kasy z badań psychotechnicznych przyszłych i obecnych kierowców to jest szansa na zmiany?

 3. Tego to już nawet Polak nie wyklepie

 4. Ale moźna wyjąć kierowcę bez obcinania dachu? można.

 5. Po obcięciu dachu klepiesz resztę i np. sprzedajesz unikatową Dacie Duser Cabrio Sport.

 6. Szwagier mowi zeby leciec po szpachle i jeszcze bedzie nowka

 7. A gdzie hejt na Audi? Przecież u cebulowych mózgach alogytm rozumowania jest prosty: bez względu na okoliczności wina definiowana jest przez markę samochodu.

 8. Tam jest ograniczenie do 50km/h.. wyboje, koleiny….zagadka z jaką prędkością jechało audi?

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas