690 680 960

Formalności budowlane, bezpłatne konsultacje, porady. Już 8 września Akademia Budowy w Lublinie!

Jeżeli przymierzasz się do budowy domu – lub już ją realizujesz – przyjdź 8 września na Akademię Budowy w Lublinie. To wydarzenie organizowane cyklicznie w największych miastach Polski, gdzie w cenie biletu 25 zł masz okazję uczestniczyć w warsztatach z murowania, wykładach i indywidualnych konsultacjach z architektami czy kosztorysantami. Dla uczestników organizatorzy przewidzieli liczne gratisy!

 

Indywidualne konsultacje z architektami, kosztorysantami, inżynierami

Akademia Budowy ma formę bardzo praktyczną. Poza częścią wykładową, gdzie będzie można posłuchać porad na temat budowy domu, organizatorzy zaplanowali kilkugodzinne, indywidualne konsultacje ze specjalistami (bezpłatne). Do dyspozycji każdego z uczestników będą:

 • architekci, kosztorysanci, konstruktorzy, instalatorzy, inżynierowie,
 • specjaliści rynku budowlanego, instalacyjnego i wnętrzarskiego,
 • liderzy branży budowlanej.

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

To zatem wydarzenie dla wszystkich osób, które interesują się budową domu. Organizator Akademii Budowy – firma Tooba.pl – zaprasza do udziału nie tylko w konsultacjach, ale również panelu wykładów, którego program przedstawiamy poniżej.

Program Akademii Budowy – dlaczego warto przyjść?

Program konferencji zawiera wszystkie etapy budowy domu: od zakupu działki, przez wybór projektu, materiałów i wykonawców, po wykończenie do stanu pod klucz. Podczas wykładów dowiesz się, jak sprawnie załatwić wszystkie formalności, jak obniżyć koszty budowy domu, co zrobić, w przypadku problemów prawnych, jak kontrolować pracę firmy budowlanej, które materiały warto wybierać do budowy i wykończenia oraz jakie systemy grzewcze są najbardziej opłacalne.

Mowa będzie również o nowoczesnych rozwiązaniach domu inteligentnego: sterowanie instalacjami, pompy ciepła, rekuperacja i inne. Poniżej znajduje się skrót programu Akademii Budowy w Lublinie:

 1. Zakup działki i wybór projektu domu (na co zwrócić uwagę, procedury formalne, analiza WZ, analiza budynku, zmiany w projektach gotowych i ich koszty, projekty indywidualne).
 2. Budowa ścian konstrukcyjnych z ceramiki (nowoczesne systemy, murowanie na sucho + warsztaty z murowania ścian z instruktorem, stropy, nadproża).
 3. Ochrona domu przed włamaniem (osłony okienne, najnowsze trendy, rodzaje osłon, automatyzacja, montaż i konserwacja).
 4. Wykończenie dachu (dachówki ceramiczne, rodzaje form dachówek, kompletne systemy dachowe, niestandardowe realizacje).
 5. Pompy ciepła (budowa i zasada działania, funkcjonalność pomp – ogrzewanie, chłodzenie, wentylacja, dolne źródło ciepła, rodzaje pomp ciepła – powietrzna czy gruntowa, koszty i opłacalność, przykłady realizacji).
 6. Warunki Techniczne a systemy grzewcze i wentylacyjne (charakterystyka energetyczna domu zgodna z prawem, warianty systemów grzewczych odpowiadających wymogom prawnym, wykorzystywanie energii odnawialnej, wentylacja).

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

DSC_0913

Darmowa analiza dokumentów i pomoc w wypełnieniu wniosków

Na wydarzenie warto zabrać ze sobą wszelką dostępną dokumentację związaną z budową domu (warunki zabudowy, plany, projekty i inne dokumenty), ponieważ będzie można za darmo uzyskać analizę tychże dokumentów, pomoc w wypełnieniu wniosków do urzędu, analizę kosztów budowy.

Ponadto zespół projektowy może na życzenie przygotować ofertę na projekt indywidualny, przeanalizować wybrany system grzewczy i koszty, dopasować najlepsze rozwiązania do danego projektu, doradzi, w jaki sposób najlepiej podgrzewać ciepłą wodę użytkową.

Akademia Budowy w Lublinie – Hotel Rubikon

Akademia Budowy odbędzie się 8 września 2018 roku w Hotelu Rubikon przy ul. Frezerów 2. Start przewidywany jest na godzinę 8.30, a impreza potrwa do ok. godziny 16.

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

Gdzie kupić bilet na wydarzenie w Lublinie?

Bilety można zamówić drogą elektroniczną na stronie Akademii Budowy – KLIKNIJ. Istnieje również możliwość kupna biletów telefoniczne lub drogą mailową. Liczba miejsc ograniczona!

Bilety – do wyboru w dwóch wariantach

 • 25 zł: udział w wydarzeniu, indywidualne konsultacje, warsztaty murarskie, materiały z konferencji, bufet kawowy i kanapkowy, udział w losowaniu upominków, katalog projektów.
 • 50 zł: poza powyższymi zawiera dwudaniowy obiad i pakiet gratisów związanych z budową domu o wartości 500 zł.

Artykuł powstał we współpracy z tooba.pl

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas