690 680 960

Zderzenie opla z volkswagenem. Al. Spółdzielczości Pracy zablokowana

Całkowicie wstrzymany jest ruch w kierunku Lubartowa na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Wszystko po wypadku jaki miał miejsce na wysokości salonu Mercedesa.

Do wypadku doszło w środę około godziny 10 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: opel i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, ratownicy medyczni i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący oplem mężczyzna, jadąc od strony centrum, na wysokości ulicy Nasutowskiej wykonywał manewr skrętu w lewo. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku Lubartowa volkswagenie. Doszło do zderzenia pojazdów.

Do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby podróżujące pojazdami. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Al. Spółdzielczości Pracy w kierunku Lubartowa jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują auta na objazd.


(fot. lublin112)
2016-09-07 10:43:06

19 komentarzy

 1. Kutyny opadły . Auta na złom .

 2. LLB?

 3. Tak na marginesie, włączenie się do ruchu w tym miejscu czasem graniczy z cudem. Pojazdy jadące od strony Lubartowa poruszają się z daleko przesuniętym ograniczeniem prędkości, nie wspominając o tych, którzy nagle zmieniają pas ruchu !!! Przydałoby się tam ustawić radar co 100 m, może by to coś kogoś nauczyło, a tymczasem pozostają takie kwiatki.

  • Jeśli ktoś nie potrafi normalnie włączyć się do ruchu nie stwarzając zagrożenia dla innych uczestników drogi i uważa się za pępek świata psiocząc na otoczenie jakie ono jest złe i fe i „to wszystko przez innych”, to powinien zrezygnować z jazdy samochodem i odłożyć prawko w miejsce gdzie go znalazł, tzn. do chipsów.

  • Byłem świadkiem całego zdarzenia i idiota kierujący oplem wykonał manewr z prędkością conajmniej 50 km/h. Nie zwolnił przed zakrętem, wiec nawet nie można tutaj mowić o próbie włączenia sie do ruchu. Facet powinien miec odebrane prawo jazy, a najlepiej pójść siedzieć.

 4. A czy kierunek „od centrum” i kierunek w stronę Lubartowa to nie jest ten sam kierunek?

  • A to zależy z jaką prędkością jedzie się.

   • A co to ma do rzeczy? Nie jestem pewny, czy aby na pewno zrozumiałeś mój komentarz. W artykule pisze, że opel jechał od centrum, a volkswagen w kierunku Lubartowa, czyli w tym samym. Jak w takim razie mogły się zderzyć na lewoskręcie?

    • Opel jechał w stronę centrum… Pomyśl troche „miszczu” ^^

     • „Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący oplem mężczyzna, jadąc od strony centrum, na wysokości ulicy Nasutowskiej wykonywał manewr skrętu w lewo.”

      Poczytaj trochę „Maćku” ^^

  • Nie dyskutuj z ustaleniami policji. Nie wiesz, że cały dzień nad tym myśleli?

 5. dr Benedykt Krówka

  Też nic nie kumam z tego opisu . Jedyna możliwość to taka iż łopel jechał w kierunku centrum i skręcał w lewo !!! co stwirdziiłem po obdukcyji załączonych zdjędź . Oj redakcjo bardziej sie przykładaj .

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas