690 680 960

Zderzenie kilku pojazdów na drodze ekspresowej. Zablokowany pas w kierunku Lublina

W środę rano pomiędzy węzłem Jastków a węzłem Lublin Sławinek doszło do zderzenia czterech pojazdów. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 9 w Sługocinie w powiecie lubelskim, na drodze S12/S17 na pasie w kierunku Lublina, pomiędzy węzłem Jastków a węzłem Lublin Sławinek. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów osobowych. Było to najechanie na siebie aut.

Obecnie w rejonie zdarzenia zablokowany jest lewy pas jezdni w stronę Lublina. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Policja kieruje ruch na prawy pas ruchu, informacje dla kierowców wyświetlane są na znakach VMS przed miejscem zdarzenia.

Utrudnienia z przejazdem potrwają do godziny 11. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności najechania na siebie pojazdów.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Trochę pokropiło w regionie i na efekty długo nie trzeba było czekać.

 2. Standard – deszcz albo mgła i połowa aut na obwodnicy porusza się na światłach do jazdy dziennej – oświetlenia z tyłu brak.
  Policyjny radiowóz tylko jeden przejazdy obwodnicą by zrobił w deszczowy lub mglisty dzień i limit mandatów na miesiąc wykonany.

 3. Żeby wprowadzić nakaz jeżdżenia mijania to nie zrobią. Połowa głąbów jeżdżacych na światłach dziennych nie ma nawet pojęcia że z tyłu nie są oświetleni. Ale za potrącenie pijanego przechodnia który wtoczył się na pasy to dożywocie. Załgane gałgany.

  • Masz inny przepis dotyczący stosowania świateł mijanie ale ekspercie musisz doczytac a nie bredzić coś i wymyślać bajki.

 4. Trza patrzeć na drogę a nie w niebo 😳😎

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej