Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie kilku pojazdów na drodze ekspresowej. Zablokowany pas w kierunku Lublina

W środę rano pomiędzy węzłem Jastków a węzłem Lublin Sławinek doszło do zderzenia czterech pojazdów. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 9 w Sługocinie w powiecie lubelskim, na drodze S12/S17 na pasie w kierunku Lublina, pomiędzy węzłem Jastków a węzłem Lublin Sławinek. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów osobowych. Było to najechanie na siebie aut.

Obecnie w rejonie zdarzenia zablokowany jest lewy pas jezdni w stronę Lublina. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Policja kieruje ruch na prawy pas ruchu, informacje dla kierowców wyświetlane są na znakach VMS przed miejscem zdarzenia.

Utrudnienia z przejazdem potrwają do godziny 11. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności najechania na siebie pojazdów.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. Trochę pokropiło w regionie i na efekty długo nie trzeba było czekać.

  2. Standard – deszcz albo mgła i połowa aut na obwodnicy porusza się na światłach do jazdy dziennej – oświetlenia z tyłu brak.
    Policyjny radiowóz tylko jeden przejazdy obwodnicą by zrobił w deszczowy lub mglisty dzień i limit mandatów na miesiąc wykonany.

  3. Żeby wprowadzić nakaz jeżdżenia mijania to nie zrobią. Połowa głąbów jeżdżacych na światłach dziennych nie ma nawet pojęcia że z tyłu nie są oświetleni. Ale za potrącenie pijanego przechodnia który wtoczył się na pasy to dożywocie. Załgane gałgany.

    • Masz inny przepis dotyczący stosowania świateł mijanie ale ekspercie musisz doczytac a nie bredzić coś i wymyślać bajki.

  4. Trza patrzeć na drogę a nie w niebo ??