690 680 960

Zderzenie forda z toyotą na skrzyżowaniu. Obie kierujące twierdziły, że miały zielone światło (zdjęcia)

W sobotę wieczorem na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II i ul. Krochmalną doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kiedy policjanci prowadzili czynności na miejscu kolizji obie kierujące pojazdami twierdziły, że wjechały na skrzyżowanie na zielonym świetle.

15 komentarzy

  1. I obie kłóciły się która to prawa ręka.

  2. Pis ma dalekosiężny plan, baba to podludzi i nie ma żadnych praw, jedynie prawo do rodzenia wszystkiego. Tak Czarnek mówił, gary i modlitwa do Żydowskiej Pary.

  3. Na tym skrzyżowaniu od początku są źle ustawione światła – za szybko zapala się czerwone zjazdowe, czyli jadąc zgodnie z przepisami na wprost i wjeżdżając w momencie zmiany na pomarańczowe (czyli nie ma możliwości zahamowania) na sygnalizatorze wjazdowym to na następnym łapie już czerwone, czyli nie ma możliwości opuszczenia skrzyżowania, więc niepotrzebnie blokuje się miejsce dla następnych pojazdów. Aby przejechać na wprost w tej samej fazie świateł trzeba mieć min 90 km/h – tak ustawić światła mógł tylko ktoś niespełna rozumu. Mówiąc wprost to brakuje ok. 2 sekund, aby bezpiecznie opuścić rondo przy jeździe na wprost, a przy skręcie w lewo jest jeszcze gorzej bo trzeba zwolnić. ZDM twierdzi mimo zwracanej uwagi że jest dobrze.

  4. Panowie policjanci mają niezły zgrzyt, bo dwie kobiety twierdzą że miały zielone co z fizycznego punktu widzenia jest niemożliwe, ALE to są dwie kobiety i jak one tak twierdzą to w dzisiejszych czasach w zasadzie żadna z nich nie może kłamać, trzeba im wierzyć 🙂 Ja bym orzekł że wina Tuska 🙂 P.S. Sarkazm

  5. Sprawdzić nagrania i kłamiącej zabrać prawko.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas