Zderzenie dwóch samochodów osobowych i autobusu na Czechowie. Dwie osoby w szpitalu

Późnym popołudniem na lubelskim Czechowie zderzyły się dwa samochody osobowe i autobus. Są spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło około godziny 18:30 na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich z ul. Elsnera w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe oraz autobus obsługujący jeden z lubelskich hipermarketów.

Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia kierujący renaultem jadąc od strony ul. Koncertowej, skręcając w lewo w ul. Elsnera, wymusił pierwszeństwo przejazdu ma maździe, jadącej al. Kompozytorów Polskich. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku czego rozpędzona mazda uderzyła w stojący na skrzyżowaniu autobus, staranowała znaki drogowe i zatrzymała się na wysepce.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby podróżujące mazdą, kobieta oraz 4-letnie dziecko, zostały przetransportowane do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie doznali obrażeń.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Na miejscu funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Występują poważne utrudnienia w ruchu. Całkowicie zablokowany jest przejazd al. Kompozytorów Polskich w kierunku ul. Koncertowej a także wyjazd z ul. Elsnera w lewo. Pojazdy kierowane są na objazdy. Autobusy komunikacji miejskiej kursują zmieniona trasą.

Utrudnienia mogą potrwać do godziny 20.(fot. Nadesłane Tomasz)

2015-04-01 19:57:55
(fot. lublin112.pl, nadesłane Tomasz)

Zobacz również

25 komentarzy

  1. A teraz z innej beczki : ciort ze stluczka ale jak mozna zostawic taki burdel po wypadku, przejezdzalem tamtedy o godz 22 i na skrzyzowaniu lezaly odlamki zderzakow, halogeny i inne listewki z uszkodzonych samochodow, chrupalo tylko z pod kol, jezeli odpowiada za to straz to mamy chyba najgorsza straz w calej polsce…

    • Jeśli się nie mylę, to za uprzątnięcie ulicy po wypadku jest odpowiedzialny zarządca drogi, a nie strażacy. Jeszcze tego brakuje, żeby zamiast wracać do bazy i czekać na następne wezwanie latali ze szczotkami po ulicy.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Miasteczko pełne wrażeń nad Zalewem w Kraśniku
Festyn Rodzinny w parku miejskim w Łukowie
Święto Pszczół oraz otwarcie Pasieki UMCS
Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej