Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie Szczebrzeszyn – Zamość. Występują utrudnienia w ruchu

Po zderzeniu dwóch pojazdów występują utrudnienia z przejazdem na drodze krajowej nr 74. Na miejscu pracują służby ratunkowe, zablokowany jest jeden pas ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 12 na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Płoskie w powiecie zamojskim, na trasie Szczebrzeszyn – Zamość. Służby ratunkowe otrzymały informację o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, obecnie zablokowany jest pas ruchu w kierunku Janowa Lubelskiego. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 14.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

15 komentarzy

 1. Punkt Informacji Drogowej nie przekazał jakie to auta i w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia?

 2. Skoro nie ma informacji o osobach poszkodowanych to dlaczego artykuł jest na czerwono?

 3. Ok. ważna informacja ale jak będzie osoba śmiertelna to w jakim kolorze będzie artykuł ?

  • Dopisek „Pilne” jest to wszystkich bieżących wypadków\zdarzeń powodujących utrudnienia w ruchu. Nie tylko wypadków.

   • W takim razie codzienna informacja, o wyjeździe 50 czy 100 tys. samochodów na miasto powinien być artykułem na czerwono.
    Żaden wypadek, żadna pielgrzymka, wyścig kolarski, przebudowa mostu czy zamknięty przejazd kolejowy nie korkują miasta tak, jak robią to codziennie kierujący osobówkami zwykłym swoim ruchem.

 4. Ja nie pytam o dopisek pilne tylko o kolor artykułu

 5. Skoro nie ma innego koloru to dlaczego inne artykuły są w kolorze czarnym?

 6. Niewiele wiadomo, ale z prawdopodobieństwem 95% można napisać, ze doszło do zderzenia co najmniej dwóch samochodów i z prawdopodobieństwem 98% można napisać, że winnym zdarzenia jest kierująca samochodem.