Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie im. Mohyły (zdjęcia)

We wtorek rano na rondzie im. Mohyły doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Przed kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 6 na rondzie im. Mohyły w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Podzamcze z ul. Ruską i Lwowską zderzyły się dwa pojazdy osobowe – nissan i mazda.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca mazdą, jadąc w kierunku ronda przy zamku, wjechała na skrzyżowanie i po chwili w bok jej pojazdu uderzył nissan, którego kierująca opuszczała rondo w kierunku ul. Ruskiej.

W zderzeniu pojazdów nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie im. Mohyły (zdjęcia)

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie im. Mohyły (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Utrudnienia w ruchu trwały (co najmniej) dwie godziny, a nie kilkadziesiąt minut.

    • Te utrudnienia (spowodowane przez sprawcę kolizji) trwają każdego dnia roboczego po kilka godzin i obejmują większą część miasta. I dokładnie tyle sam udział mają w tym ci, którzy kolizji nie powodują.
      Samo poruszanie się po mieście prywatnym samochodem (w którym poza kierującym jedzie przeciętnie jeszcze 0,2 osoby) powoduje utrudnienia.

Z kraju