690 680 960

Zasnął na miejscu popełnionego przestępstwa

Radzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do nowo budowanego domu oraz pomieszczenia gospodarczego na terenie Radzynia Podlaskiego. Po tym ostatnim włamaniu 25-latek zasnął na miejscu popełnionego przestępstwa.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z minionego piątku na sobotę na terenie Radzynia Podlaskiego. Mężczyzna najpierw włamał się do nowo budowanego domu, z którego skradł głośnik bezprzewodowy, a następnie w innym miejscu na terenie miasta włamał się do budynku gospodarczego, gdzie przygotował sobie do wyniesienia między innymi wiertarkę, antenę czy kształtki hydrauliczne.

Włamywacz zmęczony swoją nielegalną działalnością zasnął na miejscu popełnionego przestępstwa. W sobotni poranek 25-latek został zatrzymany przez mundurowych i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności, a w przypadku przestępstwa popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

3 komentarze

  1. Zmęczył się kradziejstwem

    • nagrode mu trza dać, w pocie czoła wykonywał swą profesję – okradał innych, sporo ludzi ma przy nim utrzymanie, np taki policjant, sędzia z całym aparatem, prokurator a może i wiezienny strażnik coś zarobi… noście go na rękach – ten człowiek daje wam zatrudnienie bo nic innego robić nie umiecie, taka prawda, wiec sobie takiego tworzycie sami … niemoty haha tylko czym tu sie chwalić na łamach prasy to już nie ogarniam …

  2. Do „kk” wniosek taki,że podstawowych zasad nie ogarniasz.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas