Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch dacii na osiedlowej uliczce. Na miejscu pracują służby ratunkowe (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu jest wstępną przyczyną zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce wieczorem na Węglinie. Dwie osoby trafiły pod opiekę ratowników medycznych.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18:40 na ul. Gęsiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Koralową zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Dacia. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący białą dacią wyjeżdżał z ul. Koralowej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z dacią, której kierowca poruszał się ul. Gęsią od strony Biedronki.

Dwie osoby trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Policjanci ustalają zaś szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

19 komentarzy

 1. Mały dzwon, a całe osiedle odcięte od świata. Tak bywa, jak developer buduje tylko bloki, bez infrastruktury, bo tę ma mu zapewnić miasto za nasze pieniądze.

 2. Osiedlowa uliczka i medycy w akcji? Zabrać prawo jazdy dożywotnio!

  • A do tego, progi zwalniające co 50 metrów.
   Ciekawe jest to osiedle. To osiedle na którym nie ma nic poza parkingami, a największym problemem mieszkańców jest to, że nie mają gdzie zaparkować.
   I do tego jeszcze ta najnowocześniejsza szkoła w Polsce. Bez boiska zewnętrznego i wielkim parkingiem przed frontem szkoły.
   No i bez dojść pieszych do szkoły. Taka ta nowoczesność, że 7-letnie dzieci muszą iść do szkoły parkingiem.

   • Dziadek ze Slamsowa

    Taaa… taka ta nowoczesność, że „biedne” 7-letnie dzieci muszą iść do szkoły parkingiem, te bez rodziców z furami, „z buta”, nie tak jak kiedyś, wszyscy po równo, mieliśmy pod górkę.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112