690 680 960

Zawracał ciężarówką na drodze szybkiego ruchu, audi wjechało w busa. Pięć osób rannych AKTUALIZACJA

Po groźnym wypadku całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 19 Lublin – Lubartów. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 12:30 w Ciecierzynie koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyły się trzy pojazdy: samochód ciężarowy, bus i samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, wstępne ustalenia wskazują na to, iż kierowca ciężarówki podjął manewr zawracania w miejscu do tego dozwolonym. Po chwili kierująca audi kobieta, widząc zawracającą ciężarówkę, zmieniła pas jezdni z lewego na prawy. Nie upewniła się jednak, czy jest on wolny. W wyniku tego uderzyła w poruszającego się po prawej stronie busa, który wytrącony z toru jazdy wjechał w bariery energochłonne a następnie przewrócił się na bok. Audi zaś uderzyło w naczepę ciężarówki.

W zdarzeniu poszkodowanych zostało sześć osób. Pięć z nich przetransportowano do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Z obu stron utworzyły się ogromne korki.

2018-07-23_12.55.12
(fot. lublin112, nadesłane)
2018-07-23 13:09:20 aktualizacja 14:01

36 komentarzy

 1. Swoją drogą to co to za kierowca tira, który miał taką wyobraźnię aby skręcają z lewego tam się zmieścić, przecież tył też mu delikatnie zachodzi. Powinien ustawić się na 2 pasach, wyhamować pojazdy jadące za nim, zjechać na prawy i z prawego tam zawracać. Było by bezpieczniej i nie było by takiego problemu jaki zafundowali nam innym niewinnym kierowcom w postaci nie przejezdnej drogi i wyższej stawki OC (bo wszyscy składają się na wszystkich).

  • Widać po twoim glupim komentarzu że nigdy nie jechałeś ciężarówką ale dla reszty takich jak ty jestes znafcą.

  • A na załączonym zdjęciu jak widać zajął dwa pasy chyba że ja źle widzę Do skrętu i lewy. Tam są trzy pasy (do zwracania lewy i prawy.). Skoro pani z Audi jechała za tirem lewym pasem to patrzymy w lusterka i po prawym puszczam busa i dopiero ona. A skoro pani się spieszlo to chyba jej wina.

  • Zachodzących ty to nie problem zawracajacego a nadjezdzajacych za nim on zachował ostrożność pozostając na swoim pasie audi wykonano wyśmienity manewr

 2. Ustalcie czy zawracał na drodze szybkiego ruchu, czy w miejscu do tego dozwolonym, bo jedno wyklucza drugie.

 3. Można już przejechać ?

 4. Ludzie, wolniej i oczy dookoła głowy.

  • Zgadzam sie wolnej. A nie jak wiadra na te dwupasmowke to jest jeden wyścig szczurów Masakra Kto szybciej i ile się da Czasami mam wrażenie że co po niektórzy to przecenisja swoje możliwości Nie mówię tutaj aby nie jeździć tylko jeździć z głową a nie ile fabryka dała

   • Ja jade ile fabryka dala by jak najwiecej wyprzedzic przed niemcami. Bo pozniej to tylko cuamajdy wpuszczaja i sie jedzue zamuadt 10 min to pol godz.

 5. kierowca ciężarówki przyczynił się do tej katastrofy a hejty lecą na kobietę z bmw 😀 słabo słabo z kulturą ….

  • Ta zupa grzybowa to chyba z muchomorów .
   po pierwsze zawracał w miejscu DOZWOLONYM
   po drugie kobieta w AUDI nie BMW
   po trzecie to ona uderzyła w busa bo nie patrzyła w lustro
   Więc zanim napiszesz to pomyśl trzy razy bo powoli zaczynają mnie nudzić takie komentarze nie na temat .

  • skąd zupa grzybowa wytrzasnęła BMW?raczej audi.

  • Do jedynej tragedii w tym wszystkim przyczynili się twoi rodzice…

 6. Lachon ma księcia co dał jej audi: kara zbiorowe dymanie księcia w duuuuuu za głupotę lachona, bo lachon z dymania by się cieszył.

 7. „Zupa grzybowa ” co ty brałaś ? .,,,nie bierz tego więcej ….szkoda zdrowia.

 8. Dlaczego nie napisaliście, że kierowca ciężarowego jest z ukrainy

 9. Większość kierowców poruszających się na odcinku Lublin – Lubartów nadaje się do natychmiastowego odstrzału. Notoryczne wymuszenia poprzez wyprzedzanie za wszelką cenę, żeby pojechać te 20km szybciej. Kwintesencja drogowego zezwierzęcenia.

Kursy walut

 • USD 4.413zł -0.16%
 • GBP 5.3808zł 0.35%
 • EUR 4.7109zł 0.1%
 • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas