Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zawieszone egzaminy na prawo jazdy w Lublinie, Puławach i Kraśniku

W związku z kolejnymi przypadkami koronawirusa, jak też działaniami mającymi na celu zapobieżeniu rozprzestrzeniania się choroby, zawieszone zostają egzaminy na prawo jazdy. Będzie tak do odwołania.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie poinformował właśnie, że z dniem 13 marca, czyli od piątku, zawiesza przeprowadzanie egzaminów państwowych na prawo jazdy. Dotyczy to zarówno Lublina, jak też ośrodków terenowych w Puławach i Kraśniku. Wstrzymane zostaje egzaminowanie na wszystkie kategorie praw jazdy.

To samo dotyczy Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy przy ul. Grygowej w Lublinie. Opłaty wniesione przez osoby zapisane na egzaminy i szkolenia nie przepadają. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy tylko telefonicznie pod nr. telefonów: 81 74 84 674 oraz 81 74 84 675.

Jak przekują przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, osoby które są zapisane na egzaminy i szkolenia proszone są o śledzenie strony internetowej WORD Lublin. Tam będą podawane kolejne informacje.

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. Krzysztof,, Ochota,,

  Rozumiem, że pracownicy na bezpłatnym do odwołania.

 2. Bezpłatny to tylko u prywaciarza

 3. Wszystko zamykają bo epidemia…. a cuda wianki w sklepach się dzieją. I tam nie ma zagrożenia wirusem!? Instytucje handlowe będą otwarte. Jak każdy kaszle smarka i”brudnymi” łapami maca te koszyki to jest ok. A stacje benzynowe to co też się tysiące osób przewala a nikt tam nic nie dezynfekuje a kasjerka może przez ladę być „opluta” to nikomu nie przeszkadza. dziwna ta nasza polszka 🙂 Ukraińcy od razu zanim się rozpoczęło szkoły i inne instytucje pozamykali ,a nasi jak zwykle za późno wszystko

 4. Wszystkich dookoła chronią, a co z nami, sprzedawcami, że niby my pracując w sklepach gdzie jest teraz tłok nie jesteśmy narażeni!!!!???

 5. Popieram „misio”

 6. I tak bym nie zdał tego gófna to juz lepiej w Czechach albo na Słowacji zdawać, zdawanie praktycznego to niewyobrażalna droga przez męke u nas.

  • Chłopie nie kompromituj się. Podejrzewam, że piszesz o kat. B. Obecne egzaminy zaliczają prawie wszyscy, stąd te wszystkie informacje na tym portalu o rozbitych BMW, Audi, Oplach czy każdym innym aucie prowadzonym przez 18+ i wzwyż. Mówiąc wprost. Nawet kompletne ameby to zaliczaja.

  • Kolego ja też się męczyłem bo wiecznie stres mnie zjadał na egzaminie. W grudniu się udało i od stycznia już śmigam. Oczywiście z przepisami co denerwuje każdego Janusza z wasem

   • Gratulacje. Stres jest spory i to on w głównym stopniu odpowiada za błędy popełniane na egzaminie. Pamiętam jak sam denerwowałem się czekając ponad godzinę na egzamin praktyczny.