690 680 960

Zauważyli kobietę stojącą za barierką mostku, ruszyli na pomoc

Minionej nocy włodawscy funkcjonariusze zauważyli młodą kobietę stojącą za barierką mostku. Mundurowi bez wahania ruszyli na pomoc 23-latce.

W nocy z wtorku na środę około godziny 23:40 sierżant sztabowy Sylwester Kosidło i starszy sierżant Adam Abramczuk na ulicy Okunińskiej we Włodawie zauważyli kobietę znajdującą się na środku mostku za barierką.

Wszystko wskazywało na to, że „desperatka” zamierza z niego skoczyć. Mundurowi więc bez wahania ruszyli na pomoc. Umiejętnie odwrócili uwagę kobiety, a następnie przytrzymali ją zapobiegając upadkowi oraz pomogli wydostać się zza barierek.

Policjanci zaopiekowali się 23-latką z gminy Włodawa do czasu przyjazdu jej bliskich. W rozmowie z kobietą stróże prawa ustalili, że zamierzała popełnić samobójstwo, ale gdy znalazła się za barierką to się przestraszyła i zrezygnowała. Młoda kobieta nie potrafiła się jednak stamtąd wydostać. Wtedy widząc zagrożenie na pomoc ruszyli włodawscy policjanci.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Wszystko wina jarka.

  2. Pitu pitu, a takich samobójstw bedzie co raz więcej, chociaż i tak przodujemy w rankingach samobójstw mężczyzn.

  3. Sytuacja jaka obecnie panuje w Polsce i na świecie sprawia, że ludzie popadają w coraz większą depresję. Siada psychika prawie każdemu, a kto jest słabszy i sobie nie radzi to się targa na własne życie. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie ta całą „pandemia” się skończy i zaczniemy powoli wracać do w miarę normalnego życia po tym wszystkim.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas