Rozkojarzenie czy zauroczenie? Pojechał tam, gdzie zerwali asfalt

Wczoraj w nocy samochód osobowy wjechał na teren przebudowy drogi i uderzył w rozpoczynającą się dalej jezdnię. Ranna została pasażerka.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w czwartek w nocy. Kierujący samochodem osobowym jechał drogą wojewódzką nr 835 Lublin – Biłgoraj. W Goraju, na przebudowywanym odcinku drogi, kierujący z nieustalonych przyczyn zjechał z wytyczonej przez drogowców trasy a następnie wjechał na pas jezdni gdzie trwała przebudowa.

Tam volkswagen jadąc po ziemi, gdyż wcześniej nawierzchnia asfaltowa została usunięta, uderzył w próg, rozpoczynającej się dalej jezdni. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Okazało się, że jadąca z nim 24-letnia pasażerka doznała obrażeń ciała i przetransportowano ją do szpitala. Lekarze poinformowali, że doznała m.in. złamania ręki i ogólnych potłuczeń ciała.

Młodemu kierowcy nic poważnego się nie stało. Funkcjonariusze biłgorajskiej drogówki ustalili że 18-latek był trzeźwy. Teraz ustalane są przyczyny zdarzenia.

(fot. KPP Biłgoraj)
2014-08-15 19:10:23

14 komentarzy

 1. gosć z goraja :)

  może mu laskę robiła 🙂

 2. Lodzio na pewno był

 3. Ależ dowcipny komentarz, no po prostu boki zrywać. Bardzo żałosne. Może by się tak zastanowić co się pisze, no chyba że to z autopsji się wie

 4. Coś mi się zdaje że jechali na małe bara-bara gdzieś na pustkowie ;D

 5. Zanim napiszecie takie żałosne komentarze zastanówcie się kilka razy skoro nie wiecie co się wydarzyło. W samochodzie jechało rodzeństwo więc komentarze niestety nie trafione.

  • To, że to było rodzeństwo, nie znaczy, że mu *****y nie machnęła 😀

   • Czasem warto się zastanowić, co piszesz i na jakiej podstawie. To że jesteś anonimowy/a nie oznacza, że musisz pisać kretyńskie komentarze. gdyby wypadek dotyczył Twoich znajomych pisałbyś coś innego, może lepiej się zastanowić nad tym jaki jest stan dziewczyny…? Co gdyby była to Twoja siostra?
    Rzeczywiście sam tytuł artykułu jest trefny, bo głupio sugeruje, ale to już kwestia jakie mamy media (szczególne gratulacje dla lublin112), a druga rzecz – jak Ty dajesz się mediom manipulować? do przemyślenia. pozdrawiam i życzę niezależności umysłowej a poszkodowanej szybkiego powrotu do zdrowia.

    • obiektywny niezwyczajny ale fajny

     Nie wiem gdzie Ty widzisz jakikolwiek problem? Tytuł jest pytający, zwłaszcza że jak dalej napisali, nie są znane przyczyny wypadku ani że to rodzeństwo. Akurat w tym przypadku nie widzę tu żadnego błędu. A co do 112 to i tak są o niebo lepsi niż inne lubelskie kuriery czy dzienniki.

     A poza tym przecież mogła mu l…ę strzelić, co w tym złego ze siostra. 😉

     • Olek, spięty bałwanie to są żarty, lekkie żarty. Co, mam rozpaczac nad tym, że ktoś sobie rękę złamał jak sytuacja była co najmniej komiczna? No ale z kim tu polemizować, z kimś kto pewnie słucha disko polo albo innej muzyki pop serwowanej przez radio popularne, eskię, rfn, zgred czy sreee? A co do pismakow, to lublin112 robi najlepszą robotę mimo, że nie dam się przez nikogo manipulować

 6. A może jakieś ciołki przestawili oznaczenia ? Może mu światła nawaliły ? Młody spanikował trudno szkoda dziewczyny zdarza się .Życzę zdrowia.

 7. Brak2sensu, obiektywny niezwyczajny… błędne wnioski, ale nie ma co się tu spierać, skoro już wiesz, że pewnie jestem zakompleksionym mądralą, który słucha rmf… 🙂 a co do tytułu artykułu to jak jego tytuł zawiera znak zapytania, czy wielokropek, to można się spodziewać, że będzie to informacja gdybająca… jeśli dziewczyna jest siostrą gościa, to dlaczego tak dobry lublin 112 nie podał tej informacji? myślę, że wtedy kilka z powyższych komentarzy nie znalazłoby się tutaj. ja nie hejtuję tego serwisu, nie mam porównania, ale słyszałam o tym wypadku z innego źródła i stwierdziłam, że komentarze nie są właściwe i można je zripostować, więc napisałam –
  PS tak, jestem dziewczyną. pozdr

  • @olek, lublin112 nie podał tej informacji, gdyż najzwyczajniej w świecie jej nie mieliśmy. Opis zdarzenia jaki przekazała nam policja wskazywał, że była to kobieta i mężczyzna, oboje młodzi natomiast nigdzie nikt nie wspomniał o jakichkolwiek koligacjach rodzinnych. Nie wiemy czy nie zostało to ustalone na miejscu zdarzenia czy tez po prostu nawet służby ratunkowe o tym nie wiedziały gdy kończono czynności na miejscu wypadku. Dodatkowo nie była znana przyczyna zdarzenia, wspomniano tylko wstępnie o tym co podaliśmy.

   Mamy nadzieję, że teraz jest wszystko jasne. Pozdr

   • dzięki za odpowiedź, owszem – wyjaśnia, natomiast nie tłumaczy tego, że tytuł był dość tabloidowy… rozumiem, że tytuł artykułu ma przyciągnąć czytelnika, ale to już kwestia tego jak trafiacie do odbiorcy (niczego tu nie sugeruję, ani nie krytykuję) – nie znam się, ale chyba zależy w jakim kierunku podążcie, z tego co widzę po kilku opiniach czytelnicy mają do Was zaufanie, myślę, żę warto to wykorzystać w pozytywny – czysto informacyjny sposób. pozdrawiam

 8. tytuł tytułem ale jakim trzeba być osłem, by taką kolizję spowodować????
  No to się ludzie śmieją i wcale nie dziwne. Szkoda dziewczyny bo ucierpiała, ale czy to nie śmieszna historia?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9528zł -0.16%
  • GBP 4.95zł 0.93%
  • EUR 4.4659zł 0.44%
  • CHF 4.192zł 0.28%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET