Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaufała nawigacji, doprowadziła do zderzenia na skrzyżowaniu. Dwie osoby w szpitalu

Wczoraj w miejscowości Celiny doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Sprawczyni zdarzenia tłumaczyła, że korzystając z nawigacji nie zorientowała się, że jest na skrzyżowaniu.

W poniedziałek w miejscowości Celiny w powiecie łukowskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Policjanci interweniujący na miejscu ustalili, że kierująca pojazdem marki Audi 29-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu innym audi, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby. Na szczęście okazało się, że nie doznały one poważnych urazów. Życiu i zdrowiu uczestników wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo.

29-latka tłumaczyła funkcjonariuszom, że drogą tą jechała pierwszy raz i korzystała z nawigacji samochodowej. Kobieta mówiła, że nie zorientowała się, że jest na skrzyżowaniu na drodze podporządkowanej i że ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa przejazdu innym samochodom. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Łuków)

7 komentarzy

 1. To żart? Po co taki *** wsiada do samochodu?

  • Jak ludzie mają nie wierzyć telewizji jak wierzą nawigacji…
   a później się dziwią że władza nimi steruje jak chce…

 2. pięknie! a powiecie mi jaka nawigacja ostrzega o przejściach dla pieszych? bo je jeszcze trudniej zauważyć niż skrzyżowanie i znak „ustąp pierwszeństwa”, tym bardziej patrząc w telefon zamiast na drogę

 3. Już nie jeden ufając nawigacji wjechał pod prąd, do rzeki czy mój faworyt na schody ?

 4. może nie zdążyła się rozmnożyć

 5. Znów baba za kierownicą

  gdzie mój komentarz

Z kraju