690 680 960

Zatrzymali się przed przejściem, żeby przepuścić pieszych. Kierowca skody wjechał w dziecko (zdjęcia)

W czwartek rano na al. Unii Lubelskiej doszło do wypadku na przejściu dla pieszych. Poszkodowane dziecko trafiło do szpitala. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 10 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na wysokości stacji paliw dziecko zostało potrącone przez pojazd osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący skodą mężczyzna poruszał się lewym pasem jezdni w kierunku ronda przy Gali. Zignorował fakt, iż na pozostałych dwóch pasach kierowcy zatrzymują się przed przejściem dla pieszych. W wyniku tego wjechał w dziecko, które przechodziło na drugą stronę jezdni w towarzystwie dwóch kobiet. Poszkodowane dziecko zostało przetransportowane do szpitala.

Teraz policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest jeden pas jezdni.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Magda)

39 komentarzy

  1. dzien dobry panstwu, spedzilem ostatnie 18 lat za kierownica autobusu, miejskiego i nie tylko, powiem szczerze, ze to co robia teraz piesi to masakra, np babcie ktore wbiegaja na ruskiej pod kola 47. szok.

  2. Jestem ZA. Ptrol policji powinien cały czas chodzić po tym przejściu, taż i z powrotem, 24 h na dobę.

  3. Każdego można złapać na wyprzedzaniu przed pdp, kwestia chęci. Ważne by nie było na pdp pieszego.Mamy złe przepisy, popaprane społeczeństwo i fatalne drogi, o rządzących nie wspomnę.

  4. Dzielnicowy z kośminka

    Dziecko jechało w wózku i z niego wypadło po uderzeniu.

Kursy walut

  • USD 4.413zł -0.16%
  • GBP 5.3808zł 0.35%
  • EUR 4.7109zł 0.1%
  • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas