Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przejechał volkswagenem po mężczyźnie leżącym na jezdni. Poszkodowany zmarł w szpitalu

Wczoraj wieczorem na jednej z dróg powiatu chełmskiego doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje mężczyzna, na którego najechał kierujący volkswagenem.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 21 w miejscowości Skryhiczyn w powiecie chełmskim, na prostym odcinku drogi poza obszarem zbudowanym. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez pojazd osobowy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen 34-letni obywatel Gruzji przejechał leżącego na jezdni 49-letniego mieszkańca Hrubieszowa. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł.

Kierujący pojazdem był trzeźwy. Prowadzone pod nadzorem prokuratury postępowanie w tej sprawie wyjaśni szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

9 komentarzy

 1. Zadam specjalnego pasa dla leżących. To jest skandal ze w wolnym kraju nie mogę się kłaść gdzie chce

 2. „Na drodze się nie leży”

 3. Fafelek (okrągły)

  To straszne, tak se leżeć na drodze i czekać, aż sie ktoś zlituje i rozjedzie…

 4. Dżesica (koleżanka Brajanka)

  Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł – jednak pociągi są skuteczniejsze

 5. Gruzuje u Was Suzin?

 6. temu to dopiero film się urwał

 7. A on co? Bez świateł jechał, czy tylko nie uważał?

 8. Jak w Polsce chce jeździć to nich uważa. Jezdnią też jest dla tych co chcą poleżeć! Ba leżący na ulicy ma zawsze pierwszeństwo przed innymi uczestnikami ruchu! Chyba, że jedzie BOR to wtedy leżący powinien odlegiwać się jak najszybciej, bo oni nawet na drzewa na drodze nie patrzą pędząc w nieznane.