Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zasnął z papierosem, zapaliło się łóżko. Życia mężczyzny nie udało się uratować

Tragicznie w skutkach zakończył się pożar, jaki miał miejsce dziś przed południem w pobliżu Kazimierza Dolnego. Zginął 80-letni mężczyzna.

W czwartek około godziny 11:30 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pożarze domu w miejscowości Zbędowice w gminie Kazimierz Dolny. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna zasnął z papierosem. W wyniku tego zapaliło się łóżko. Po pewnym czasie wrócił jego syn, który widząc co się dzieje, ruszył na pomoc ojcu i wyciągnął nieprzytomnego na zewnątrz.

Pomimo prowadzonej przez ratowników resuscytacji krążeniowo-oddechowej, życia 80-latka nie udało się uratować. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające. Bierze w nich udział także biegły z zakresu pożarnictwa.

7 komentarzy

  1. Pal papierosy dożyjesz 80,albo 40 i zawał

  2. Niepodważalny dowód że palenie zabija.

  3. Dobrze że już żóciłem.

  4. Palenie zabija.

  5. Dawno temu były papierosy SPORT bez filtra. Gdy początkujący palacz zaciągnął się takowym, musiał natychmiast zaczerpnąć kilkanaście wdechów czystego powietrza aby nie zejść na amen. Tak powstało hasło SPORT TO ZDROWIE.

  6. Rachmistrz obywatelski

    Zasnął z papierosem, zapaliło się łóżko. Życia mężczyzny nie udało się uratować.
    Czyli dał se czadu.

Dodaj komentarz