690 680 960

Zaproszenie na Europejski Piknik Rowerowy w Nasutowie

Chcesz na sportowo oraz rodzinnie świętować Dzień Europy? Lubisz wycieczki rowerowe w pięknej okolicy? Lubisz, gdy wokoło dzieje się coś ciekawego? Jeśli tak, to zapraszamy na Europejski Piknik Rowerowy, który odbędzie się w sobotę w dniu 13 maja 2017 r. w Nasutowie pod Lublinem.

Zapraszamy o godzinie 9.15 na plac przed Galerią Olimp w Lublinie, skąd pod opieką członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin” uczestnicy wyruszą do Nasutowa. Powrót do Lublina ok. godz. 15.00.

Do uczestnictwa w Pikniku zapraszamy oczywiście nie tylko rowerzystów! Do Nasutowa można przyjechać również samochodem i skorzystać z atrakcji podczas Pikniku! Początek ok. godziny 12.00.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Pikniku prosimy o wypełnienie formularza online, dostępnego tutaj: http://serwer1540634.home.pl/machform/view.php?id=29610

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 maja do godziny 15.00. Pierwszych sto osób otrzyma od nas opaski odblaskowe. Jest także możliwość zapisania się na miejscu przed wyjazdem do Nasutowa.

Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny.

W przypadku osób, które chcą wziąć udział w naszym wydarzeniu, a nie ukończyły 16 lat, jest wymagana opieka rodzica/opiekuna.

Osoby w wieku 16-18 lat są zobowiązane przedstawić podpisane przez rodzica/opiekuna zezwolenie na udział osoby niepełnoletniej w „Europejskim Pikniku Rowerowym” wraz z deklaracją zwalniającą organizatora z odpowiedzialności za ewentualne doznane urazy wskutek nieszczęśliwego wypadku w czasie przejazdu rowerowego i Pikniku wszystkie dokumenty związane z piknikiem rowerowym są do pobrania na stronie www.rodm-lublin.pl

Przed startem podczas rejestracji każdy uczestnik będzie musiał wypełnić kartę uczestnictwa, dlatego prosimy o przybycie już po godzinie 9.30. Kartę można przynieść już wypełnioną na miejsce startu.

W programie tegorocznej imprezy przewidziano następujące atrakcje:

– przejażdżka wozami po Kozłowieckim Parku Krajobrazowym
– przejażdżki konne
– warsztaty historyczne
– pokaz kowalstwa historycznego
– gry i zabawy dla całej rodziny
– kącik malucha (malowanie twarzy, gry i zabawy animacyjne)
– poczęstunek (bigos nasutowski, kiełbaski i kaszanka z grilla)
– znakowanie rowerów (wymagane jest posiadanie umowy kupna-sprzedaży roweru)

pr

2017-05-11 07:16:19
(fot. pixabay.com, nadesłane)

4 komentarze

  1. W końcu rowerowa impreza, na którą będę mogła wybrać się z dziećmi!

  2. Ojej, pierwsza europejska impreza bez loga UE, PO i N 🙂

  3. A można przynieść ustną umowę sprzedaży?

  4. Jak to impreza bez logo UE :)? A punkty Europe Direct przez kogo są finansowane? Proponuję się douczyć. Cebulak, na znak protestu powinieneś zostać w domu i poczekać na piknik rowerowy organizowany przez Solidarność 🙂

Kursy walut

  • USD 4.2156zł 0.39%
  • GBP 5.2074zł 0.27%
  • EUR 4.5242zł 0.47%
  • CHF 4.6634zł 0.58%

Polub nas