690 680 960

Zapomniała odebrać dzieci ze szkoły. Miała ponad promil alkoholu

Przed Sądem Rodzinnym stanie mieszkanka gminy Poniatowa, która zapomniała odebrać dzieci ze szkoły. Kobieta w chwili wizyty policjantów w jej domu miała w organizmie ponad promil alkoholu.

Wczoraj policjanci otrzymali informację, że 30-letnia mieszkanka gminy Poniatowa zapomniała odebrać dwoje 7-letnich dzieci ze szkoły.

Policjanci w miejscu zamieszkania zastali kobietę, która znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało obecność ponad promila alkoholu w jej organizmie.

Kobieta powiedziała policjantom, że wspólnie z konkubentem spożywała alkohol, a następnie zasnęła zapominając, że ma odebrać dzieci ze szkoły.

Wkrótce 30-latka stanie przed sądem.

2018-09-26 11:28:45
(fot. ilustr. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Pewnie pili za 500+

 2. Co ten socjal z ludzi robi?

 3. No i co z tego?

 4. Jacy płytcy są ludzie co piszą o efekcie 500+ to aż żal. Nie wiem czy Wam to tak szkoda że ktoś dostaje a Wy nie? Ja dostaję na drugie dziecko i ani nie przepijam ani nie przepalam a większość z tych krzykaczy fejsbukowych co to pod każdym takim artykułem pisze, że patologia 500+ jako pierwsi w urzędzie się ustawiają po socjal.
  I że niby przed reformą 500+, 300+ itd ludzie nie pili i patologii nie było… Dla wielu jest to niezwykle przydatny zastrzyk gotówki. Nie każdy ma 4-6k na miesiąc.

  • Chwała Ci za to, że inwestujesz otrzymane 500+ na dziecko. Tak trzymać. Kłopot w tym, że jest też druga strona medalu.. Nie sądzę żeby matka pijaczka postępowała podobnie. Mysle, że właśnie przepija te 500pln,a dziecko z tego nie ma nic.. Co więcej. Dziecko na tym traci, bo matka na więcej kasy na alko.. Niestety państwo podchodzi bezkrytycznie do takiej postawy. Trochę szkoda, że patrzysz tylko na stan swojego konta, a nie ogarniasz całości.

  • Tylko ze ta osoba akurat nie pracuje i nie pracowała i konkurent który cały czas pije też nie pracuje i dla mnie wszystko jasne w tym temacie

 5. We wcześniejszych czasach też pili,ale nie było to tak zakazane,czy na wsi czy w miescie bez różnicy.byłam mała Ale pamiętam,szłam do koleżanki z sąsiedztwa,pobawić się a tu impreza na calego starsi w biały dzień wóda,nikt nikogo nie podpierdzielał,a teraz nawet kraty za to grożą…..normalnie prawie Ameryka-tylko zarobki nie te same

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas