690 680 960

Zamknięta trasa dla rowerzystów i pieszych wzdłuż Bystrzycy

Od poniedziałku pojawią się utrudnienia dla rowerzystów i pieszych w rejonie budowy przy ul. Muzycznej. Zamknięta będzie częściowo trasa wzdłuż Bystrzycy.

Utrudnienia na trasie wzdłuż Bystrzycy pojawią się w poniedziałek 8 lutego. Związane będą z pracami na budowie przy ul. Muzycznej, w rejonie wału rzeki. Częściowo zamknięta zostanie trasa wzdłuż Bystrzycy.

W poniedziałek wygrodzenia pojawią się w miejscu prowadzonych prac.

Dla rowerzystów będzie oznaczało to omijanie rejonu prowadzonych prac poruszając się: wzdłuż al. Piłsudskiego, gdzie jazda rowerem zostanie dopuszczona na chodniku, ścieżką rowerową wzdłuż ul. Lubelskiego Lipca ’80, ścieżką rowerową wzdłuż ul. Stadionowej, drogą wokół stadionu i boisk treningowych i dalej ścieżką, która zostanie utwardzona destruktem do betonowego mostu w rejonie ul. Wapienniej, gdzie będzie możliwość powrotu na trasę wzdłuż rzeki.

2016-02-06 09:05:33
(fot. UM Lublin)

reklama
// < ![CDATA[
//

13 komentarzy

 1. Rowery na chodnik, a co z pieszymi? Bardzo dawno temu, rowerem można było jeździć tylko po jezdni.

  • Dziadku – bardzo dawno temu nie tylko rowerzyści potrafili poruszac się po jezdniach, ale nawet przedszkolaki same potrafiły przejść bezpiecznie przez jezdnię, a „studęci” (i studętki) potrafili czytać i pisać, a bardziej rozgarnięci już na drugim roku dtudiów biegle liczyli do stu (!).
   A teraz rowerzyści musza jeździć po chodniku, studentów na drugą stronę jezdni przeprowadzają „krasnale”, a „studętki” chcąc otworzyć drzwi autobusu „ciepłym” przyciskiem, klepia w naklejkę, a nie w sam przycisk.
   Te bardziej rozgarnięte kupujac bilet w biletomacie potrafia nawet banknot 100 złotowy złożyć tak, ze da rade go wepchnąć w otwór ook napisu:”automat przyjmuje tylko monety”. 🙂

 2. No to teraz wsród „pedalistów” zacznie się „bodajkowanie” i płacz w obie garście na temat tego strasznego nieszczęścia rangi mniej wiecej katastrowy smolenskiej. 🙂 🙂 🙂

  • „Katastrofa” to była w dniu Twoich urodzin 😉
   I jak wychowawczyni puszczała Cię do następnych klas na poszczególnych etapach edukacji..

 3. Patrząc na budowę czekałem kiedy zamkną bulwar. I oto jest. To nie łatwiej było wykonać część ścieżki z destruktu od kładki przy Parku Ludowym do mostu przy Wapiennej? Albo przez park w okolice stadionu? Rowerzyści sobie dadzą radę – nadłożenie 1-2 km to nie problem ale tam chodzi sporo pieszych…

 4. y zjedliście w pieszych;)

 5. Fajnie, niech robią.Już nie mogę się doczekać nowej trasy.

  • Należy dodać, że ten objazd nie nadaje się do jazdy (błoto i doły). Zresztą na zdjęciu z linku powyżej wszystko ładnie widać.

 6. znowu te jajogolarze nie dobrze sie robi od tych porypów

 7. Ludzie mają na prawde wieksze problemy. sporawa objazdu jest o wiele prostsza niz sie tym ze stowarzyszenia wydaje- przezdzasz przez park zwany ludowym do stadionu to raptem 3 minuty mijasz stadion i wjezdzasz na betonowy most przy kortach tenisowych. jak nie tak to mozna przeciez pojechac psaem rowerowym do konca krochmalnej tam wjchac na sciezke na chodniku i pojechac dalej sciezką w stronę zalewu. mozna by szukac dziury w calym- ale mozna przeciez poszukac rozwiązania na wlasna reke i je w łatwy sposob znalezc.

  Ma ktoś pretensje do stanu nawierzchni na chodniku przy piłsudskiego? do zarządcy tego traktu trzeba sie zgłosic. poza tym cala sciezka rowerowa zrobiona jest z kostki- i jakos nie przeszkadza to rowerzystom śmigać jak kamikadze po niej.

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas