Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zamiast przebywać na kwarantannie, pojechał po części do samochodu

Wczoraj policjanci kontrolujący osoby przebywające na kwarantannie, nie zastali jednego z mieszkańców gminy Żyrzyn. Młody mężczyzna pojechał do sąsiedniej miejscowości po części do samochodu.

W poniedziałek policjanci z Kurowa kontrolowali osoby przebywające na kwarantannie. Podczas wizyty u jednego z mieszkańców gminy Żyrzyn w powiecie puławskim, mundurowi nie zastali 18-latka. Mężczyzna odebrał telefon od funkcjonariusza i szybko wrócił do domu. Jak się okazało młody mężczyzna pojechał do sąsiedniej miejscowości po części do samochodu.

18-latek został poinformowany o skierowaniu przeciwko niemu wniosku o ukaranie do sądu. O sprawie został też powiadomiony Państwowy Inspektor Sanitarny.

Policjanci przypominają, że wprowadzone ograniczenia mają na celu dobro nas wszystkich. Osoby, które się do nich nie stosują, narażają na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale też innych. Niestosowanie się do zasad kwarantanny zagrożone jest grzywną nawet do 30 tys. zł.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

  1. Czyli kolejne zachorowania w Markuszowie? 🙂

  2. To jest wiejski lud.

  3. Wiejski czy miastowy ale zawsze będzie głupkiem. 18 lat świadczy tylko o sposobie myślenia a raczej jego braku.

  4. A może by tak redakcja uściśliła dokąd pojechał dokładnie?

  5. Pewnie nie wiedzą jak zwykle

  6. Droga redakcjio czekamy na odpowiedź

  7. Ok dziękuję za odpowiedź

  8. Ludzie na prawdę nie wiedzą co to znaczt kwarantanna. Dzisiaj jednemu próbowałem wytłumaczyć że nawet na krok z domu nie można. Stwierdził że przydałoby mu się bo koło domu by sobie ogarnął wszystko. Brak słów.

Z kraju