690 680 960

Zignorowała znak stop, BMW zderzyło się z volkswagenem. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Nie zatrzymała się przed wjazdem na skrzyżowanie i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym volkswagenem. Kobiety z obu pojazdów trafiły do szpitala. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15:25 na ul. Kasztanowej w Jakubowicach Konińskich koło Lublina. Na skrzyżowaniu z ul. Świerkową zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Jakubowic, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca BMW kobieta jechała ul. Świerkową. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorowała znak stop, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z volkswagenem, który poruszał się ul. Kasztanową. Następnie oba pojazdy wypadły z drogi.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby: kierującą BMW i pasażerkę volkswagena przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. Typowy kierowca bmw.

  • Kierującej w BMW ful wypas mózg zlasował . Powinna złożyć skargę reklamacyjną do dilera że auto nie czyta znaków .

 2. Ostatni raz na stopie to się zatrzymałem jak prawo jazdy zdawałem. Teraz już nie. Przed strzałka warunkowa też nie. Walić to. Przepisy są dla lamusów i frajerow. Za każdym razem jak gdzieś jadę to staram się złamać możliwie duża ilość przrpisow.

 3. Jak czasem posłucham swojej pani ,to wcale się nie dziwię że one odwalają takie numery za kierownicą .Ich mózgi pracują na jakimś innym poziomie i nie sposób przewidzieć co odstawią .A już te po 40 tce kiedy zaczynają przechodzić klimakterium ,są juz kompletnie nieprzewidywalne

 4. Czy felgi z bmw są do sprzedania ?
  A i znaczek z tylnej klapy. 🙂

 5. Cyrk na kółkach !!! Dwa rozwalone samochodu na wiejskiej drodze.

 6. Kolejne białe bmw i wypadek? A to ciekawe.

 7. kupię tego bawarskiego szrota

 8. Pewnie całe życie tak tam jeździła, az w końcu zadziałał rachunek prawdopodobieństwa + ktoś nie zdążył przed *** zahamować.

 9. A taki był ładny a
  Germanski

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!