Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zakrwawione zwłoki kobiety w samochodzie. Jej mąż usłyszał zarzut zabójstwa

Policjanci zatrzymali 39-latka, który odpowie przed sądem za zabójstwo żony. Zakrwawione zwłoki kobiety zostały ujawnione na terenie jednej z posesji w gminie Trzebieszów.

W miniony piątek przed godziną 23 policjanci z Łukowa przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z posesji w gminie Trzebieszów znajduje się zakrwawiona kobieta.

Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce zastali zespół ratownictwa medycznego. Jak się okazało, życia znajdującej się w pojeździe 32-letniej kobiety nie udało się uratować. Mundurowi natychmiast przystąpili do ustalania okoliczności śmierci kobiety.

Policjanci pod nadzorem prokuratorem zabezpieczyli na miejscu ślady. Ze wstępnych czynności wynikało, że do zgonu 32-latki przyczyniła się inna osoba. W ciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia, łukowscy kryminalni zatrzymali 39-latka, którego podejrzewali o dokonanie zabójstwa swojej żony. Zatrzymali go w jednym z domów na terenie sąsiedniego powiatu.

Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzut zabójstwa. W poniedziałek łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy. Teraz co najmniej najbliższe trzy miesiące 39-latek spędzi w areszcie tymczasowym. Mężczyźnie grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Łuków)

Jeden komentarz

  1. WSPÓŁCZUJĘ RODZINIE A SZCZEGÓLNIE DZIECIOM.OJCIEC ZASŁUGUJE NA DOŻYWOCIE,NIE MYŚLAŁ O SWOICH DZIECIACH TYLKO O SOBIE.BRAK SŁÓW