690 680 960

Zakończyła się przebudowa trzech dróg w powiecie lubartowskim (zdjęcia)

Prowadzone na trzech drogach w powiecie lubartowskim prace dobiegły końca. Na jednej z tras wymieniono kilometr nawierzchni, na dwóch pozostałych wykonano podbudowę i nowy asfalt w najbardziej zniszczonych miejscach.

W tym miesiącu zakończyły się trzy drogowe inwestycje na terenie powiatu lubartowskiego. Przebudowane zostały trzy odcinki dróg powiatowych w gminach Kamionka, Ostrówek i Uścimów. Prace zostały już odebrane przez urzędników i kierowcy mogą w pełni korzystać z nowej, pozbawionej dziur i nierówności nawierzchni.

Nowy asfalt pojawił się na odcinku o długości 1 km na drodze Bratnik – Kozłówka w miejscowości Bratnik w Gminie Kamionka. Naprawiony został również zniszczony 240 m odcinek trasy Ostrówek – Leszkowice w miejscowości Leszkowice w gminie Ostrówek. Zakres prac obejmował frezowanie istniejącej nawierzchni, wykonanie podbudowy oraz ułożenie warstwy ścieralnej.

Z kolei w miejscowości Kolonia Uścimów wykonana została podbudowa drogi po czym wykonawca ułożył warstwę ścieralną asfaltu. Wartość wykonanych prac wyniosła łącznie blisko 320 tys złotych. Zarząd Dróg Powiatowych w Lubartowie sfinansował prace ze środków własnych.

(fot. ZDP)

3 komentarze

  1. Ciekawe kiedy droga z Firleja na Kamionkę doczeka się remontu, bo tam jest gorzej niż tragedia……

  2. Ciekawe kiedy skończą drogę Lubartów-Parczew

  3. nie ma jak wymiana warstwy wierzchniej na dk19 w Łucce przed Lubartowem gdzie koleiny zmieniły się w poprzeczne garby i jedzie się jak po jakiejś tarce , ale ktoś fakturę wystawi my zapłacimy i kręci się dalej

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas