Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Kraśnik. Jedna osoba nie żyje po czołowym zderzeniu pojazdów (zdjęcia, wideo)

Po tragicznym w skutkach wypadku całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 19 na odcinku pomiędzy Lublinem a Kraśnikiem. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 16:20 w miejscowości Strzeszkowice Duże. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik zderzyły się dwa samochody: osobowy z dostawczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem golfem jechał w stronę Kraśnika. Z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie czołowo zderzył się z poruszającym się z naprzeciwka pojazdem dostawczym także marki Volkswagen.

W wyniku wypadku zginęła jedna osoba, ofiarą jest 25-letni kierowca osobowego volkswagena. W zdarzeniu rannych zostało pięć osób podróżujących pojazdem dostawczym. Poszkodowanych przetransportowano do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana. Trwa organizowanie objazdów.

 

 

(fot. lublin112.pl)

22 komentarze

  1. Może się chłopinie zasłabło ? Serce albo coś w tym stylu, wypadek nie musiał być wcale przyczyną zgonu kierowcy osobówki.

  2. Dzisiaj jechał taki jeden po Janowskiej LKR. Jechałem normalnie A ten mało się nie zastrał że musi jechać 60 a nie 120. Taki młody bez mózg.

  3. Więcej matołów niech jeździ marginesem.

  4. wyprzedzał na górce i na podwójnej ciągłej, bo mu zupa stygła.
    na tym odcinku wielu kierowców harcuje, szczególnie LKR .

  5. Świetna karetka …

  6. TE KRAŚNICKIE… TO NIE JEŻDŻĄ TAM, ONE TAM LATAJO…TYLKO NA DK19 LUBLIN-KRAŚNIK. ZOBACZYĆ MOŻNA WYPRZEDZANIE NA CZWARTEGO !!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew