Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zakleił tablice i robił sobie zdjęcia fotoradarem. Koledzy stali obok i nagrywali

Na wyjątkowy pomysł wpadł 21-latek, który zakrywając tablice rejestracyjne przejeżdżał obok fotoradaru. Wpadł po policyjnym pościgu.

W sobotę 21-letni mieszkaniec gminy Głusk, wraz ze swoimi znajomymi, wpadł na pomysł, jak wyjątkowo spędzić wieczór. Wybrali się do miejscowości Rudnik Kolonia, gdzie młody mężczyzna zakrył tablice rejestracyjne swojego auta, a następnie z dużą szybkością przejechał obok ustawionego przy drodze krajowej fotoradaru. Jego koledzy zaś, stali obok i całe zdarzenie rejestrowali za pomocą telefonów komórkowych.

Tymczasem trasę patrolowali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego w Kraśniku. Około godziny 20-tej zauważyli osobowe subaru, które z dużą prędkością przejechało obok ustawionego tam urządzenia. Błysk flesza nie pozostawiał wątpliwości co do tego, że auto jechało z nadmierną prędkością. Mundurowi widząc że samochód ma dodatkowo zaklejone taśmą tablice rejestracyjne, natychmiast ruszyli za nim i po krótkim pościgu patrol zatrzymał pojazd.

Kierujący nim 21-latek wyjaśnił funkcjonariuszom, że celowo jechał z tak dużą prędkością, by fotoradar wykonał mu zdjęcie. Tablice rejestracyjne zaś zakrył, by uniknąć odpowiedzialności za przekroczenie prędkości. Na miejscu mężczyzna otrzymał mandat za ukrywanie tablic rejestracyjnych pojazdu. Nie uniknie jednak również konsekwencji związanych z przekroczeniem prędkości. – Jego dane i informacja o jego wyczynie zostały już przekazane Inspekcji Transportu Drogowego. Pracownicy ITD będą ustalać ile zdjęć zostało wykonanych przez fotoradar 21-letniemu kierującemu subaru.- informuje asp. Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

Zakleił tablice i robił sobie zdjęcia fotoradarem. Koledzy stali obok i nagrywali

(fot. KPP Kraśnik)
2014-08-12 16:20:07

12 komentarzy

  1. hehe mieli pecha szkoda chłopaków

  2. Jeżeli wspomniane Subaru jest tym, które jeździ ostatnio po Kunickiego na numerach LUB…. to oby dostał srogą karę. Co wyczyniają te chłopaki z tej Imprezy to Boguś aka Frodo przy nich to pikuś. Czekać, aż zrobi sobie coś w stylu Tour de Molo tylko, że po Starówce.

  3. Bardzo dobrze. Doje..ać jak największy mandat.

  4. Pomysł nawet niezły 😉 Ale dlaczego w Subaru? Wstydziłby się tak psuć dobre imię Subarowskiej społeczności. Wyczyn i wiek pasują raczej do typowego użytkownika Golfa lub Audi A3 🙂

  5. Selekcja naturalne, smutne

  6. Niski poziom inteligencji trzeba wyrównać wysokim poziomem kary. Takim, żeby i jego fanom zaszkodziło.

  7. a to kraśnickie K…y !!!!!!!!!!!!!!!

  8. Noooo ale rozrywka chłopaki zaszaleli szkoda tylko że skończy się na mandacie bo ciekawe co by było jak by zrobili komuś krzywdę.Rozrywka niby dorosłych ludzi- debilizm!!!!!!!!!!!!

  9. audi bmw czy honda sa to dobre auta dla madrych ludzi (Sotto) – mysle ze nigdy nie bedzie cie stac na bmw wysokiej klasy, nic czlowieku nie wiesz a wypowiadasz sie o innych markach , a bardzo mozliwe ze nawet prawa jazdy nie masz , co do tych dzieci z subaru to szkoda gadac ich zachowanie mowi samo za siebie i z ich malymi mozgami nigdy zaden z nich nie powinien siedziec za kierownica tego auta , pozdrawiam .

Z kraju

Polityka i społeczeństwo