Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zajechała drogę motocykliście, doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca jednośladu został ranny (zdjęcia)

Wypadek z udziałem motocyklisty w Lublinie. Jednoślad zderzył się z samochodem osobowym. Na miejscu pracują policjanci. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w środę przed godziną 15.00 na ul. Krochmalnej w Lublinie. Na wysokości dawnej cukrowni miało miejsce zderzenie samochodu osobowego i motocykla. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca toyotą kobieta wyjeżdżała z terenu dawnej cukrowni i wykonywała manewr skrętu w lewo, w stronę dworca. Zajechała jednak drogę motocykliście, który poruszał się w kierunku ul. Diamentowej. Jak nam przekazano, na jezdni w stronę ul. Diamentowej stał sznur pojazdów, a motocyklista je omijał.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

Autor: redakcja

17 komentarzy

 1. Na ciągłej je omijał?

  • Gdybyś nie komentował nie wiedzielibyśmy że jesteś the bilem.

  • Tam jest chyba przerywana, ale jaka by ona nie była, to jest bez znaczenia.
   Kierująca (wyjeżdżająca z podporządkowanej, albo włączająca się do ruchu (jeżeli to nie było skrzyżowanie)) była zobowiązana ustąpić pierwszeństwa WSZYSTKIM poruszającym się drogą z pierwszeństwem. Nawet gdyby jechali oni pod prąd, albo po pijaku, nieoświetlonym rowerem po chodniku.

 2. Ciekawe, czy po tym zdarzeniu, motocyklista nadal będzie się śmiał z tego, że ktoś „miał pierwszeństwo na cmentarz”, albo, że „motocykliście, rowerzyście, pieszemu jest się łatwiej zatrzymać”.

  • Pierwszeństwo w tym kraju ma zawsze mniejszy. Noo prawie. Idąc tropem ustawodawcy to pojazd ciężarowy ma zawsze pierwszeństwo na przejeździe kolejowym. Analogicznie maszynista ma ustąpić wszystkim innym wymienionych w ustawie.

 3. Cwaniak na motorynce zakończył sezon nauczy się cierpliwości A nie po lusterkach żeby tylko do przodu

  • Żal ci d… ściska że nie wszyscy muszą stać w korku? Nie zrobił nic sprzecznego z prawem a ty masz żal nie do tej osoby co trzeba. Włączajac się do ruchu trzeba ustąpić pierwszenstwa WSZYSTKIM uczestnikom ruchu. A tak człowiek w szpitalu, sprzęt rozbity, mnóstwo czasu straconego przez wiele osób a ty się cieszysz że ktoś ucierpiał bo według twojego „widzimisię” nie ma prawa istnieć. Zastanów się nad sobą.

  • Z taką wiedzą techniczną nawet się nie wypowiadaj. Gdybyś umiał choć liczyć to już po wydechu widziałbyś że to nie jest motorynka. Motorynkę to w majtach nosisz.

 4. Opona SPALONA. Cwaniak+

 5. Mijał mnie ten pajac minutę wcześniej myślałem że pomylił ulicę z torem żużlowym a co do wypadku tam jest podwójna ciągła skrzyżowanie z ul spółdzielczą i przejście dla pieszych a korek był od ronda jechał po pasach wyłączonych z ruchu pojazdy z naprzeciwka musieli zjeżdżać na drogę dla rowerów tyle w temacie sami ocencie sprawcę ja nie znam nikogo z nich

 6. Dobrze, że żaden człowiek nie ucierpiał. Szkoda samochodu.

 7. mhm, widziałem takiego motocyklistę: pomiędzy trzema sznurkami aut pomykał…

  Pewnie jakiś wiedźmin, batman, Jedi albo inny superman

Dodaj komentarz