690 680 960

Uprawiał konopie i grzyby. Potem wytwarzał substancje zabronione przez prawo (zdjęcia)

Policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe zastosował prokurator wobec 31-latka z gminy Puławy, u którego kryminalni znaleźli marihuanę oraz grzyby zawierające substancję psychotropową. Mężczyźnie, który najpierw wyhodował konopie i grzyby, a następnie wytworzył z nich substancje zabronione prawem grożą 3 lata więzienia.

Puławscy policjanci w tym tygodniu zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Puławy. Mundurowi w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkana znaleźli narkotyki.

– Na strychu, w słoikach i pudełkach kryminalni znaleźli susz marihuany oraz grzyby zawierające substancję psychotropową. Z części suszu mężczyzna zdążył zrobić tzw. skręty. Jak się okazało, 31-latek najpierw zasiał konopie, a gdy urosły i dojrzały, ściął je, wysuszył i zaczął z nich robić tzw. skręty. Grzyby zawierające niedozwolone substancje psychotropowe również wyhodował samodzielnie. Z suszu, który zabezpieczyli policjanci można było zrobić ponad 500 działek dilerskich – informuje komisarz Ewa Rejn – Kozak z puławskiej Policji.

31-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut, a po przesłuchaniu został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Puławach.

– Prokurator zastosował wobec 31-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz poręczenia majątkowego. Za popełniony czyn, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 – dodaje komisarz Ewa Rejn – Kozak.

 

Uprawiał konopie i grzyby. Potem wytwarzał substancje zabronione przez prawo (zdjęcia)

fot. Policja Puławy

 

Uprawiał konopie i grzyby. Potem wytwarzał substancje zabronione przez prawo (zdjęcia)

fot. Policja Puławy

5 komentarzy

 1. Uważam się za zbawionego

  Zgrabne maczugi.
  A w ogóle to nieprawda, że wytwarzał substancje zabronione. Co on ma, zespół autobrowaru? One zostały naturalnie wytworzone przez rośliny i grzyby, on je co najwyżej wprowadzał do obrotu.

 2. Policji gratuluję sukcesu i życzę hucznego strzelania z głośnika, oby tym razem brzemiennego w skutkach.

 3. Gdzie można kupić grzybnie tych magicznych grzybków🤔

  • Są strony gdzie można zamówić odmiany których nie zdążyli jeszcze zdelegalizować. Ale uwaga, jak czytam relacje na forach „jak było”, to konsumenci piszą że zwiedzali najdalsze zakątki galaktyki 🙂

 4. W necie masz wszystko z dostawą do domu.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas