Zaginęła starsza kobieta. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

W czwartek zaginęła 81-letnia kobieta, która choruje na Alzheimera. Jest duża szansa, że może poruszać się tzw. stopem usiłując dotrzeć do Milejowa. Stąd apel do kierowców.

W czwartek ok 4 rano wyszła z domu i do tej pory nie powróciła 81-letnia Emilia Staciwa. Ostatni raz widziano ją około godziny 8 w miejscowości Kozienice na tamtejszym targu. Kobieta pochodzi z Milejowa, jest duże prawdopodobieństwo, że tam chce tam dotrzeć. Jak ustaliła rodzina, zaginiona na tzw. stopa poruszała się z jednym z kierowców. Co więcej, staruszka nie orientuje się w jakim kierunku chce jechać, jest taka możliwość, że pojechać może zarówno do Lublina, Warszawy czy też Radomia.

Nie wiadomo, gdzie teraz przebywa. Może być wszędzie, chętnie zgadza się na możliwość podwiezienia jej gdziekolwiek, przy czym ze względu na chorobę, nie zdaje sobie o tym sprawy. Kobieta nie posiada przy sobie żadnych dokumentów, ani pieniędzy. Była lekko ubrana, w sam sweter, nie miała na sobie kurtki. Jest drobnej budowy ciała, ma ok 150 cm wzrostu i lekko przygarbioną postawę.

Trwa akcja poszukiwawcza przez policję PKP w Kozienicach i straż pożarną PSP w Kozienicach. W przypadku zauważenia kobiety, lub też posiadania jakiejkolwiek informacji, która może pomóc w jej poszukiwaniach, prosimy o kontakt z policją pod nr 997 bądź też z naszą redakcją.

(fot. nadesłane)
2015-05-30 10:16:02

Zobacz również

1 komentarz

 1. Moja babcia też tak zaginęła i pomogło rozwieszenie plakatów na dworcu pkp,a w konsekwencji odnalazła się w szpitalu neuropsychiatrycznym na ul.Abramowickiej jako osoba NN, bez imienia i nawiska.Radzę sprawdzić i mam nadzieję, że zaginiona się odnajdzie.pozdrawiam

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej