Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginęła 19-latka z Lublina. Od poniedziałku nie ma z nią kontaktu (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Od minionego poniedziałku trwają poszukiwania zaginionej 19-latki z Lublina. Kobieta ostatni raz widziana była w rejonie ul. Bursztynowej. Od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Na prośbę rodziny publikujemy informację dotyczącą zaginięcia 19-latki z Lublina oraz apel do wszystkich osób, które mają ważne informacje dotyczące miejsca przebywania kobiety. Nastolatka ostatni raz była widziana 5 lipca w godzinach 14-15, w okolicach ul. Bursztynowej w Lublinie.

Jeśli ktoś miał z nią jakikolwiek kontakt w ciągu ostatnich dwóch dni lub ją widział/pisał/rozmawiał z nią proszony jest o przekazanie wszelkich informacji policji pod nr 112. Sprawą zajmuje się VII komisariat w Lublinie.

AKTUALIZACJA 21:00 06.07.2022

Jak nam przekazano 19-latka została odnaleziona, obecnie znajduje się w szpitalu. Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach.

(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

  1. Tak, napisane było, że chodziła na terapię uzależnień. No to trudno nie zgadnąć jaki jest powód zapodziania się. A telefon to pewnie sama wyrzuciła żeby jej po nim nie znaleźli. Albo zgubiła w stanie wskazującym. Większość zaginień młodych ludzi to dobrowolne ucieczki i znajdują się po kilku dniach. Ludzie komentują jak komentują, bo nie mają złudzeń co do takich przypadków. Większość kończy się pobytem na melinie.

  2. Napewno się znajdzie całą i zdrowa…

  3. Jak się skończy kasa na ćpanie to sama się ujawni, spokojnie.

  4. Niech rodzina nie czyta komentarzy skoro nie potrafiła o nią zadbać. Bawi mnie, że raz nastolatka (19), a innym razem kobieta.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo