Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaczął wyprzedzać, citroen uderzył w przepust i dachował. Kierowca był kompletnie pijany (zdjęcia)

W policyjnej celi trzeźwieje kierowca citroena, który doprowadził do wypadku na drodze krajowej nr 19. Mając 3 promile alkoholu wybrał się na przejażdżkę. Ranny został jadący z nim pasażer.

Policjanci ustalili już okoliczności wczorajszego wypadku, jaki miał miejsce na drodze krajowej nr 19, na odcinku pomiędzy Lubartowem a Kockiem. Jak już informowaliśmy, około godziny 16 w miejscowości Zagrody Łukówieckie w gminie Firlej w powiecie lubartowskim dachował samochód osobowy.

Jak wyjaśniał nam kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, kierujący citroenem mężczyzna podjął manewr wyprzedzania poruszających się przed nim aut. Stracił jednak panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ten wypadł z drogi, uderzył w przepust a następnie dachował.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa i Firleja, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W wypadku poszkodowana została jedna osoba. 33-letniego pasażera auta z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. Kierowcy nic poważnego się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że 40-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz trzeźwieje w policyjnej celi.

Zaczął wyprzedzać, citroen uderzył w przepust i dachował. Kierowca był kompletnie pijany (zdjęcia)

Zaczął wyprzedzać, citroen uderzył w przepust i dachował. Kierowca był kompletnie pijany (zdjęcia)

(fot. OSP Firlej)

12 komentarzy

 1. Bardzo smutny finał przejażdżki że ochlaptus nie doznał większych obrażeń. Następnym razem postara się zabić postronną osobę.

 2. No szkoda,że tak się to skończyło.

 3. Czytajac ten artykul człowiek zaczyna cytować klasyka Grzesia : oj szkoda, szkoda…..

 4. Wariaty

 5. Zabiorą mu prawo jazdy i dostanie dwa lata w zawieszeniu i dalej będzie jeździł pijany tyle że bez prawa jazdy. powinien pokryć koszty leczenia pasażera i dostać grzywnę na poziomie wartości samochodu bez zamiany na areszt niech komornik ściągnie.

 6. Kolejne potwierdzenie że ostro pijany kierowca przeżyje niemal każdy wypadek ! Ileż to razy uderzali w drzewo, w przepusty, w strop mostu i nic poważnego im się nie działo, w identycznym wypadku z wczoraj zginął trzeźwy kierowca , chodzi o napięcie mięśni którego brak u pijanego i odbije się jak poduszka, i do tego się nie przejmuje więc zawał też go ominie.

 7. pójdzie siedzieć? Choćby z pół roku.?

 8. wiejski dzban już do zimy sie szykował i se zimówki założył

  • Apostazy Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

   Uprzejmie zwracam uwagę, że w artykule nie chodzi o stan opon, a o to że uderzył i przeżył (!)
   A szkoda…

Z kraju