690 680 960

Zaciągnął ręczny, aby poprawić skuteczność hamowania. Nie spodziewał się jednego

Widząc, że na mokrej nawierzchni może nie zdołać zatrzymać pojazdu, postanowił zaciągnąć hamulec ręczny. Nie przyniosło to zamierzonego skutku, co więcej, jego pojazd wpadł w poślizg i zderzył się z innym autem.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem na ul. Kunickiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Dywizjonu 303 zderzyły się dwa samochody osobowe: dacia i mitsubishi. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nas poinformowano, kierujący dacią mężczyzna jechał w kierunku centrum. Dojeżdżając do skrzyżowania zorientował się, że na mokrej nawierzchni nie zdoła zatrzymać się za stojącymi na czerwonym świetle autami. Postanowił więc zaciągnąć hamulec ręczny, aby poprawić skuteczność hamowania. Wtedy stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto obróciło się i uderzyło tyłem w mitsubishi.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane)

41 komentarzy

  1. A mi tam ta nowa Dacia się podoba, ta jest przed liftem toporne wnętrze i słabe wygłuszenie ale tak za te pieniądze bardzo dobre auto.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas