„Wytoczył” się z bramy, wszedł na jezdnię. Kompletnie pijany mężczyzna potrącony na ul. Lubartowskiej (foto)

Potrącenie pieszego na ul. Lubartowskiej. Choć zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych, to jednak potrącony mężczyzna miał wtargnąć na jezdnię „wytaczając” się nagle ze znajdującej się tuż obok bramy.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór na ul. Lubartowskiej w Lublinie. W rejonie ul. Czwartek potrącony został pieszy. Na miejscy interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca forda jechał w stronę al. Tysiąclecia. W pewnym momencie, z pobliskiej bramy wprost na jezdnię wszedł mężczyzna. Kierowcy nie udało się zatrzymać pojazdu i doszło do potrącenia pieszego.

Jak wyjaśniali świadkowie, pieszy znajdował się w stanie upojenia alkoholowego i nie był w stanie utrzymać równowagi. Z przekazanych nam informacji wynika, że pieszy po potrąceniu stracił przytomność. Jednak na chwilę obecną wiadomo, że najprawdopodobniej nie z powodu obrażeń ciała, lecz stanu w jakim się znajdował.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

(fot. lublin112)

Zobacz również

23 komentarze

 1. “szczesciarz” zrobią mu wszystkie badania na które każdy z nas musiałby czekać miesiącami albo i dłużej 😉

 2. Roobin(nie hoody)

  Tam jest ponad 2 m. chodnika. Zanim wypełznął z bramy, to sie trochę zeszło. Czy było wtargnięcie???Problemem może być, że byl niewidoczny( ciemne ubranie) i kierowca mógł go nie zauważyć. Sam sobie winien, i powinien wyciągnąć wnioski ze swojego postępowania( trzeba było wyjść z balangi po drugiej flaszce) a nie czekać do końca.
  Gdyby czytał L112 wziąłby przykład z pewnego sędziego i usiadł na schodach , a nie wpierniczał się przed auto. Życzę powrotu do normalności.

 3. Ten Ford 50km na godzinę także nie jechał!

  • Jak zwykle . Zobaczył w oddali zielone i że może zdążyć , to cisną w pedał gaz . A przejście (?) , liczy się tylko takie gdzie są światła .

  • jakby jechał szybciej to by szyba była zbita…i tak nic mu się nie stało…umrze śmiercią naturalną na zespół wątrobowo-nerkowy….

 4. Widzialem w deszcz tam nic nie widac a patologia chodzi po ulicy jak po podworku, ciekawe kto za maske koledze zaplaci

  • Mówisz o swojej rodzinie, że są patologią? A po drugie żeby nic nie zauważyć na lubartowskiej to trzeba być po prostu ślepym co 15 m stoi latarnia… Inna sprawa to fakt, że jeżdżący po lubartowskiej myślą, że to tor wyścigowy i nieraz zapie….ą 90 km/h

   • Rece opadają na twój komentarz znafco lokalnych pijaków. Nawet jak sei turlał 40 a pijackie dno się wytoczyło na maskę prosto z bramy to nie miał możliwości zareagować nie mówiąc o zahamowaniu.Powstrzymaj się zatem z durnymi wypowiedziami i nie kompromituj.

    • Gelo ty rudy flecie się tam nie spinaj jak złotówa nie umie się skupić na drodze i rozjezdza pieszych na przejściu to niech odda kwity.

   • żebyś ty wiedział jak wygląda samochód po potrąceniu pieszego przy 90km/h i w jakim stanie po wypadku jest pieszy…

    • Te dzbany nie wspominałem tam o tym, że taksówkarz leciał 90km/h tym bardziej, że stuknał go przy takiej prędkości,

 5. Lubię To.

 6. Z ulicy Czwartek wytoczył się czwartak, jakieś zdziwienie?

 7. k…wa tam brama jest dobre 4-5 metrow od przejscia , zabrac kieowcy prawo jazdy
  tam nikt nie patrzy ze jest przejscie i to nie jest pierwszyy raz

  • te jedynki == a gdzie jest napisane że szedł po przejściu ? wytoczyło się dno z bramy wprost na maskę a tu jest najwyżej 2 metry !

 8. Skoro był tak pijany to raptownie nie wbiegł na jezdnię a kierowca winien zachować ostrożność przed dojazdem dla przejścia dla pieszych, skoro nie mógł wyhamować to jechał za szybko. Teraz najlepiej jest oskarżyć pijaka, chociaż takiemu i tak pobyt w szpitalu się przyda.

  • gdzie tam jest mowa o przejściu dzbanie ? pijane dno wytoczyło się z bramy na maskę teraz rozumiesz czy też jesteś nawalony ?

 9. I dobrze, powinien łachudre rozjechać, jednego śmierdziucha mniej!

 10. jak można tak pisać o drugim człowieku.Alkoholik tez jest człowiekiem.Nie znacie histori tego człowieka ja tez nie ale jakim to trzeba być człowiekiem żeby tak obrazać blizniego.

 11. Jest nagranie, sałaciarz powinien beknąć.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online