Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana droga ekspresowa w kierunku Lublina po zderzeniu ciężarówki z osobówką (zdjęcia)

W poniedziałek przed południem na drodze ekspresowej w Panieńszczyźnie doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z osobowym. Obecnie pasy ruchu w kierunku Lublina są całkowicie zablokowane, trwają działania ratownicze.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 11 na drodze S12\S17 w Panieńszczyźnie w powiecie lubelskim. Na odcinku pomiędzy węzłem Jastków a węzłem Lublin Sławinek zderzyły się dwa pojazdy – ciężarowy i osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hondą mężczyzna stał na poboczu i włączając się do ruchu zajechał drogę poruszającej się w kierunku Lublina ciężarówce. Kierowca ciągnika siodłowego nie miał czasu na reakcję i szans na uniknięcie zderzenia. Uderzona w tył honda z impetem uderzyła jeszcze w bariery energochłonne. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, mężczyznę z hondy przetransrptowano do szpitala.

Obecnie zablokowana jest jezdnia w kierunku Lublina. Policjanci oraz strażacy i służba drogowa zabezpieczają miejsce zdarzenia, wyświetlono informację na Tablicach Zmiennej Treści. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia obu pojazdów. Wprowadzono objazd na węźle Jastków drogą DW874 do Lublina.

(fot. lublin112.pl\nadesłane Adam)

19 komentarzy

  1. O matko i córko – szkoda było szpachlowć drzwi.

  2. Panie marszałku wysoka izbo

    Czy redakcja ma jakieś info na temat kolizji koło Nowej?

  3. Takie mamy fajne drogi, a z pasa rozbiegowego może 10% prawidłowo korzysta, reszt od razu jak ta sierota zajeżdża drogę.

  4. No i prawidłowo,tak powinni kończyć wszyscy wymuszacze

Z kraju