Zabawa na całego w Lublinie i Zamościu z Kinder Joy

Ogromna ciężarówka Kinder Joy wyruszyła w trasę. W ciągu dwóch miesięcy zawita do 14 różnych miast w całej Polsce. W każdym miejscu, w którym się zatrzyma wokół niej powstanie gigantyczne miasteczko wspaniałej zabawy dla najmłodszych.

Road show „Zabawa na całego” to cykl całodniowych spotkań z kolorowym światem przygód i unikalnych atrakcji dla dzieci. W programie m.in. występy akrobatów na trampolinie, pokazy żonglerki, akademia zręczności, gry i zabawy, konkursy z nagrodami i wiele innych. Już 21 maja (sobota) ciężarówka Kinder Joy zagości na Placu Zamkowym w Lublinie (wejście od Al. Tysiąclecia). Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami lub opiekunami w godz. 10:00 – 19:00. W niedzielę ciężarówka odwiedzi Zamość.

Wszystkie atrakcje „Zabawy na całego Kinder Joy” są całkowicie bezpłatne. Wcześniejsza rejestracja uczestnictwa w imprezie nie jest wymagana.

Opis atrakcji:

Akrobacje na trampolinie
Gwiazdami naszej imprezy będą niezwykli akrobaci Crazy Friends. Wykorzystując profesjonalną trampolinę, będą szybować wysoko tworząc jedyne w swoim rodzaju powietrzne show. W programie zaprezentowane zostaną pokazy freestyle, kombinacje różnych rodzajów salt, a wszystko przygotowane przez zawodowców: Adama Kierzkowskiego i Jakuba Vallesa. Gwarantujemy emocje sięgające zenitu.

Żonglerka
Zręczne dłonie, szybkie palce, znakomita koordynacja oko-ręka…tego właśnie wymaga żonglerka. W ramach pokazów ekipa Crazy Friends zaprezentuje swoje umiejętności i pokaże niezwykłe tricki z użyciem profesjonalnych piłeczek. Dzieci będą mogły nie tylko przyglądać się pokazom, ale również sami spróbować żonglerki, wykorzystując do tego specjalne chusty.

Akademia zręczności
Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy i nauki żonglowania. Dzięki pomocy doświadczonych animatorów dziecko będzie miało okazję obejrzeć, poćwiczyć oraz opanować podstawy zabawy takimi rekwizytami jak kendama czy diabolo. Osoba używająca kendamy musi wykazać się zręcznością i precyzją, natomiast diabolo wymaga dynamiki.

Konkursy
Każdy młody adept sztuki zręczności będzie miał szansę na pochwalenie się nowo zdobytymi umiejętnościami. Dla dzieci, które zdecydują się zaprezentować nauczonych tricków, przewidujemy mnóstwo atrakcyjnych nagród, a także pamiątkowe dyplomy.

Strefa gier i zabaw
W tej strefie najmłodsi będą mogli bawić się i poznawać zaskakujący świat bohaterów Crazy Friends. Przygotowaliśmy gry z bohaterami zabawek Kinder Joy oraz zabawy plastyczne w postaci kolorowanek 3D i książeczek do animacji. Dzieci będą mogły również spróbować wykonać proste ewolucje na trampolinach.

 

2016-05-20 19:16:24
(fot. nadesłane)

Zobacz również

5 komentarzy

  1. Czy ta ciężarówka to przypadkiem nie ta sama, która promuje Coca – Colę?! Tyle, że z uwagi na fakt iż jest już lekko po sezonie świąteczno – noworocznym została przemalowana (czy też oklejona na nowo), a duźo pracy to nie wymagało, bo bazowe kolory w jednym i drugim przypadku są takie same (biel i czerwień – nie ma w tym analogii do barw narodowych) – po cichu wierzę, że te przypuszczenia się nie potwierdzą. Miejmy zatem nadzieje, że dojedzie do Miasta Inspiracji, bo inaczej szału nie będzie… A licznemu stadku rozczarowanych dzieciaczków ciężko będzie to wytłumaczyć 😀

  2. byłem widziałem i oceniam na totalne dno. żeby dziecko dostało „prezent” kazali mi czekać godzinę a później stać w kolejce. więcej radości przyniosły dziecku bańki puszczane przez kogoś na placu po farze.

    • My też ledwo się dopchaliśmy do jakiegoś pożal -się- boże konkursu i na szczęście dziecko wyszło z tego niby „gigantycznego miasteczka” z jakimś fantem. A tak to beznadzieja.

  3. znaczy się sprzedaż spadła na wyroby cukiernicze z zabawką danej firmy to robią sobie reklamę…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)