690 680 960

Zaatakował żonę nożem, potem zamknął ją w domu (zdjęcia)

Policjanci z Włodawy zatrzymali mężczyznę, który nożem zaatakował swoją żonę. Do zdarzenia doszło po tym, jak 31-latka odwiedziła swojego męża, z którym nie mieszkała już od kilku lat. Do awantury między nimi doszło podczas wspólnego spożywania alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek po godzinie 15:00, w jednym z mieszkań we Włodawie. 31-latka odwiedziła mężczyznę, z którym nie mieszkała od około 3 lat. Najpierw spożywali razem alkohol, a pewnym czasie doszło pomiędzy nimi do awantury.

Jak ustalili policjanci, 37-latek trzymanym w ręku nożem zaatakował kobietę raniąc ją w przedramię. Groził jej przy tym zabójstwem. Następnie obawiając się, że 31-latka zawiadomi organy ścigania, zamknął ją w domu pozbawiając wolności.

Kobiecie udało się wyjść z mieszkania pod pretekstem udania się do szpitala. Kiedy opuściła budynek od razu zaalarmowała o wszystkim policję. Na szczęście obrażenia jakich doznała 31-latka były powierzchowne i nie potrzebowała pomocy medycznej.

Mundurowi zatrzymali napastnika. W chwili zatrzymania 37-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Swoje zachowanie tłumaczył sporą ilością spożytego alkoholu. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb wobec 31-latki.

Sąd Rejonowy we Włodawie zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Teraz za popełnione czyny grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Włodawa)

5 komentarzy

  1. Po co tam poszła? Żeby go wrobić?

  2. Taki wschodniopolski klimat.

    • Pomysł jakby to się wydarzyło na bliskim wschodzie,policja by przyjechała pomóc jej mężu w jej ukamienowanie aby się nie zmęczył za bardzo

  3. Jedno warte drugiego , pijane moczymordy

  4. Ile miała ta patolka?

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas