Za znęcanie się nad rodziną na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu

34-latek z Zamościa najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Mężczyzna odpowie wkrótce przed sądem za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją rodziną.

W miniony czwartek zamojscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Zamościa w związku ze zgłoszeniem dotyczącym awantury. Mundurowi ustalili, że 34-letni mieszkaniec Zamościa będąc pod wpływem alkoholu wszczynał w stosunku do ojca bezpodstawne awantury, wyzywał go, poniżał, popychał i szarpał za ubranie, groził pozbawieniem życia.

W podobny sposób mężczyzna zachowywał się również w stosunku do swojej siostry. W miniony czwartek podczas kolejnej awantury, w czasie, której pijany agresor przewrócił ojca z zamiarem dalszego bicia jego siostra poprosiła o pomoc policjantów. 34-latek trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty znęcania się nad ojcem i siostrą. 34-latek odpowie także za obelgi i wyzwiska kierowane do policjantów, którzy interweniowali na miejscu. W sobotę sąd zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt.

Za popełnione przestępstwo 34-latkowi może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast za znieważenie funkcjonariusza publicznego podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

(fot. Policja)

2 komentarze

 1. 34 letni parch już dawno powinien opuścić pielesze rodzinne i rozpocząć własną krucjatę życiową. Zamknąć drzwi na klucz i nie wpuszczać go do domu a łachy wywalić przed drzwi !!!. Może wtedy zmądrzeje !!!

 2. jak tak można do swojego ojca brak słów mam nadzieję ze długo posiedzi

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7625zł 0.02%
  • GBP 5.0283zł 0.02%
  • EUR 4.4714zł 0.08%
  • CHF 4.1297zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach