690 680 960

Za kilka dni rozpocznie się remont ul. Wyżynnej. Będą utrudnienia w ruchu

W najbliższy poniedziałek 25 kwietnia rozpoczną się prace drogowe związane z remontem ul. Wyżynnej. Fragment ulicy będzie zamknięty dla ruchu.

W dniu 25 kwietnia rozpoczną się roboty drogowe związane z remontem ulicy Wyżynnej w Lublinie w rejonie posesji nr 8, 10, 12.

W związku z powyższym ulica Wyżynna na odcinku od ciągu głównego do wysokości posesji nr 16 zostanie zamknięta dla ruchu z dopuszczeniem wjazdu jedynie dla zaopatrzenia do Przedszkola nr 81 oraz pojazdów budowy.

Znaki B-36 (zakaz zatrzymywania) wraz z informacją o terminie obowiązywania zostały już ustawione. Oznakowanie zostanie wprowadzone zgodnie z projektem czasowej organizacji ruchu.

(fot. Google Street View)

4 komentarze

 1. „z dopuszczeniem wjazdu jedynie dla zaopatrzenia do Przedszkola nr 81 oraz pojazdów budowy” – i pomalowana na kolorowo blacha, zaczepiona na stalowej rurze obok jezdni, ma powstrzymać potomków Husarii przed wjazdem? Tam nawet jak będą stały 3 radiowozy na kogutach, to połowa będzie próbowała wjechać, ćwiartka nie zauważy znaków, a reszta powie, że oznakowanie niezrozumiałe.
  Do póki policja nie będzie mandatować po 500PLN za zakaz wjazdu, to zawsze znajdzie się ktoś, kto tylko na chwile, bo Jasio ma niewygodne buty, a Kasię nie wzięła parasola.

  • Ci sami kierujący potem, na najbliższym skrzyżowaniu pouczają rowerzystów, że rower po chodniku to się przeprowadza.

 2. Mieszkaniec osiedla.

  Parking jakiś by zrobili przy okazji. Bo zaparkowanie na całym tym osiedlu to jak wygrana na loterii.

  • parkingowy tetris

   Może i loteria, ale parkujący też sobie używają, odstępy między samochodami kilometrowe, na miejscach do parkowania prostopadle co chwile jakiś mistrz staje niemalże w poprzek, zauważyłem, że jak wjeżdżają, to „na raz” i jak już stanie to nie poprawi i takim sposobem znika codziennie kilka miejsc. 🙂 Także dorzucam do stawki parkingu może jeszcze jakieś linie wyznaczające miejsca.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!