Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Za 10 dni startuje Słoneczny Wrotków. Sprawdź nowe ceny biletów

Już tylko 10 dni pozostało do rozpoczęcia nowego sezonu w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Zgodnie z zapowiedziami ośrodek zostanie otwarty 24 czerwca.

– W tym roku, po raz pierwszy od wielu lat, cennik kompleksu został zmodyfikowany. Wynika to m.in. ze zmian w prawie pracy, które wpłynęły na duży wzrost kosztów obsługi ratowniczej, ochrony czy mediów – informuje Miłosz Bednarczyk rzecznik prasowy MOSiR „Bystrzyca”.

Dzieci do 7 roku życia zapłacą za bilet wstępu 7 zł, młodzież szkolna do 18 roku życia – 14 zł, a dorośli – 21 zł. Zakup wejściówki uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji Słonecznego Wrotkowa bez limitu czasu. W cenniku pozostał bilet grupowy w atrakcyjnej cenie dla grup minimum 10-osobowych.

– W ubiegłym roku ośrodek Słoneczny Wrotków odwiedziło blisko 50 tysięcy osób. Kompleks był otwarty od 11 czerwca do 4 września, a także w kolejny weekend września, przy czym – z powodu warunków atmosferycznych – był wyłączony z użytkowania przez 16 dni. Rekordowe dni zeszłorocznego lata na Słonecznym Wrotkowie to: 26.06 – 2997 osób, 2.07 – 2663 osoby i 31.07 – 2614 osób – mówi Miłosz Bednarczyk.

Nowością w ośrodku będą bilety Happy Hours, które będą obowiązywały przez cały sezon od poniedziałku do piątku od godz. 16.00. W tym czasie ceny będą wynosiły odpowiednio: 5, 10 i 15 zł. To promocja z myślą o osobach, które pozostaną w Lublinie i po pracy bądź innych zajęciach będą chciały skorzystać z kompleksu basenów nad Zalewem Zemborzyckim.

Kompleks Słoneczny Wrotków składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne. Nadzór nad bezpiecznym i prawidłowym funkcjonowaniem kompleksu zapewniają wykwalifikowani ratownicy i wyposażona w monitoring służba ochrony.

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych. W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń.

cenniksw

2017-06-14 16:48:46
(fot. lublin112.pl, grafika MOSiR)

14 komentarzy

 1. 56zł za wejście z dwójką dzieci… przesadzili z cenami

 2. Mama wielodZietna

  My jako rodzina 2+4 zapłacimy 70 zl minus CALE 7 zl z karta duŻej rodZiny… masakra :/

  • Masz z czego płacić. Moje dziecko nie jest dzieckiem w oczach obecnej obłudnej władzy.

   • też masz skoro nie dostajesz 500+

    • Pewnie, że mam i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej. Znam za to kilka rodzin, gdzie przy dwójce dzieci i dochodach rzędu 10-12kzł netto miesięcznie są za biedni i dostają dofinansowanie z moich/Twoich/naszych podatków. Dlatego uważam, że słowo obłuda nabrało ciekawszego znaczenia.

  • Dostajesz od państwa 1500 zł za nic z moich podatków wiec Cię stać.
   Niektórzy na te 1500 zl pracują cały miesiąc a bierzesz je za nic i jeszcze biadolisz ze mało i nie stać na 63 zł.

 3. Miasto Inspiracji dla obywateli z wyższej sfery ze tak powiem

 4. Za co za kąpiel w wannie? Żeby czuć się jak sardynki w puszce. Dlaczego nie ma kilkuset metrowego basenu teren jest. Miasto buduje csk za 100 mln , pl litewski za 50 mln a na park wodny z prawdziwego zdarzenia nie ma kasy. Jak mamy zapłacić 70 zł za moczenie się w sikutach to juz wole pojechać nad jezioro

 5. Dostajecie 500+ albo i więcej z m.in.moich ciężko zarobionych pieniędzy które są legalnie kradzione w imię prawa i sprawiedliwości i biadolicie że podnieśli ceny na Wrotkowie.I bardzo dobrze.Po stówce powinny być bilety.

 6. Prawdziwe i najprawdziwsze cymbalungi.Przeciesz wasze komentarze są nie na temat.Co kogo obchodzi czy was stac czy nie,nie stac to nad zalew a nie ,to w domu suiedziec.Komentatotorzy pi…A jeszcze do tego polityke mieszac.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo