690 680 960

Za 10 dni startuje Słoneczny Wrotków. Sprawdź nowe ceny biletów

Już tylko 10 dni pozostało do rozpoczęcia nowego sezonu w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Zgodnie z zapowiedziami ośrodek zostanie otwarty 24 czerwca.

– W tym roku, po raz pierwszy od wielu lat, cennik kompleksu został zmodyfikowany. Wynika to m.in. ze zmian w prawie pracy, które wpłynęły na duży wzrost kosztów obsługi ratowniczej, ochrony czy mediów – informuje Miłosz Bednarczyk rzecznik prasowy MOSiR „Bystrzyca”.

Dzieci do 7 roku życia zapłacą za bilet wstępu 7 zł, młodzież szkolna do 18 roku życia – 14 zł, a dorośli – 21 zł. Zakup wejściówki uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji Słonecznego Wrotkowa bez limitu czasu. W cenniku pozostał bilet grupowy w atrakcyjnej cenie dla grup minimum 10-osobowych.

– W ubiegłym roku ośrodek Słoneczny Wrotków odwiedziło blisko 50 tysięcy osób. Kompleks był otwarty od 11 czerwca do 4 września, a także w kolejny weekend września, przy czym – z powodu warunków atmosferycznych – był wyłączony z użytkowania przez 16 dni. Rekordowe dni zeszłorocznego lata na Słonecznym Wrotkowie to: 26.06 – 2997 osób, 2.07 – 2663 osoby i 31.07 – 2614 osób – mówi Miłosz Bednarczyk.

Nowością w ośrodku będą bilety Happy Hours, które będą obowiązywały przez cały sezon od poniedziałku do piątku od godz. 16.00. W tym czasie ceny będą wynosiły odpowiednio: 5, 10 i 15 zł. To promocja z myślą o osobach, które pozostaną w Lublinie i po pracy bądź innych zajęciach będą chciały skorzystać z kompleksu basenów nad Zalewem Zemborzyckim.

Kompleks Słoneczny Wrotków składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne. Nadzór nad bezpiecznym i prawidłowym funkcjonowaniem kompleksu zapewniają wykwalifikowani ratownicy i wyposażona w monitoring służba ochrony.

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych. W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń.

cenniksw

2017-06-14 16:48:46
(fot. lublin112.pl, grafika MOSiR)

14 komentarzy

 1. 56zł za wejście z dwójką dzieci… przesadzili z cenami

 2. Mama wielodZietna

  My jako rodzina 2+4 zapłacimy 70 zl minus CALE 7 zl z karta duŻej rodZiny… masakra :/

  • Masz z czego płacić. Moje dziecko nie jest dzieckiem w oczach obecnej obłudnej władzy.

   • też masz skoro nie dostajesz 500+

    • Pewnie, że mam i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej. Znam za to kilka rodzin, gdzie przy dwójce dzieci i dochodach rzędu 10-12kzł netto miesięcznie są za biedni i dostają dofinansowanie z moich/Twoich/naszych podatków. Dlatego uważam, że słowo obłuda nabrało ciekawszego znaczenia.

  • Dostajesz od państwa 1500 zł za nic z moich podatków wiec Cię stać.
   Niektórzy na te 1500 zl pracują cały miesiąc a bierzesz je za nic i jeszcze biadolisz ze mało i nie stać na 63 zł.

 3. Miasto Inspiracji dla obywateli z wyższej sfery ze tak powiem

 4. Za co za kąpiel w wannie? Żeby czuć się jak sardynki w puszce. Dlaczego nie ma kilkuset metrowego basenu teren jest. Miasto buduje csk za 100 mln , pl litewski za 50 mln a na park wodny z prawdziwego zdarzenia nie ma kasy. Jak mamy zapłacić 70 zł za moczenie się w sikutach to juz wole pojechać nad jezioro

 5. Dostajecie 500+ albo i więcej z m.in.moich ciężko zarobionych pieniędzy które są legalnie kradzione w imię prawa i sprawiedliwości i biadolicie że podnieśli ceny na Wrotkowie.I bardzo dobrze.Po stówce powinny być bilety.

 6. Prawdziwe i najprawdziwsze cymbalungi.Przeciesz wasze komentarze są nie na temat.Co kogo obchodzi czy was stac czy nie,nie stac to nad zalew a nie ,to w domu suiedziec.Komentatotorzy pi…A jeszcze do tego polityke mieszac.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli