Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z Wieprza pod Kockiem wyłowiono ciało kobiety

W poniedziałek po południu z Wieprza wyłowione zostały zwłoki kobiety. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności jej śmierci, jak również potwierdzenia tożsamości.

W poniedziałek po południu służby ratunkowe otrzymały informację o ujawnieniu ciała kobiety w Wieprzu, w miejscowości Bożniewice w gminie Kock.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Kocka i Firleja oraz policja. Strażacy wyłowili zwłoki na brzeg. Zostały one następnie zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa obecnie śledztwo mające na celu ustalanie okoliczności śmierci kobiety.

Wstępne ustalenia wskazują, że może to być poszukiwana od 29 października zaginiona mieszkanka Tarkawicy. Kobieta w ten dzień około godziny 16:00 wyjechała z domu bordowym rowerem typu składak w kierunku miejscowości Kock. Nie wróciła jednak do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Strażacy w trakcie akcji poszukiwawczej natrafili w pobliżu rzeki na rower należący do kobiety. Trwają czynności w celu identyfikacji ujawnionego ciała.

(fot. OSP Kock)

Jeden komentarz

  1. Młoda , stara nic nie podają