Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wzrost liczby zakażeń koronawirusem. Woj. mazowieckie i lubelskie w czołówce

Ponownie woj. lubelskie znalazło się w czołówce województw w kraju pod kątem nowych zakażeń koronawirusem. Minionej doby zmarły 282 osoby zmagające się z COVID-19.

65 komentarzy

 1. Największy problem z naturalną odpornością jest taki, że nikt na niej nie zarabia.
  Dawka przypominająca przedłuża paszport o rok, ludzie ocknijcie się i nie faszerujcie tą trucizna oni chcą to wprowadzić jako okresowe obowiązkowe szczepienia, szczepionki na grypę się już nie sprzedają to wymyślili nowy pewny biznes, wyłączcie telewizory i skończy się srandemia OBUDŹCIE SIĘ I NIE SZCZEPCIE

  • antyGrabarz ma rację, wylaczcie telewizory i znikną wszystkie problemy, wypadki, kryzys migracyjny i wiele innych
   Będziemy żyć jak w bajce.

   • I Sejm zamknąć oczywiście, co by podatków nam nie podnosili 😀 😀 😀

   • Tacy jak Ty nie radzą sobie ze strachem przed jedyną przyczyną zgonów w Polsce dlatego powinni wyłączyć tv ewentualnie poszukać pomocy u psychiatry. Bo teraz każde wasze przeziębienie będzie powodowało u was przepełnionego ze strachu pampersa. A najśmieszniejsze jest to ze próbujecie w idiotyczny sposób straszyć innych tym wirusem co Wam totalnie nie wychodzi. Nasuwa się pytanie, po co to robicie? Próbujecie się dowartosciować? Anonimowo w internecie?

    • Większość tych co tak wołają o przymus szczepień (typu Grabarz, Kuba, WAS) i inni, to opłacane trolle.
     Na moje pytania oto, po ile im płacą, byłem albo bez odpowiedzi, albo zastraszali mnie rzekomą śmiercią bo nie przyjąłem preparatu. No i się kompromitują. W Belgii już ponad 70% hospitalizowanych to osoby… zaszczepione, nawet oficjalnie o tym mówią więc nie są to żadne foliarskie teorie czy tzw. antyszczepionkowe.

     Oni nie rozumieją, że np taka Austria nie robi lockdownu po to by zapobiegać zakażeniom (TAK!), tylko po to aby siłą wymusić na ludziach szczepienia. To jest karygodne.

 2. stop ograniczaniu wolności

  Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się. Idźmy na wybory. To ważne, żeby móc kontynuować tę sprawiedliwą linię rozwoju – mówił premier. Morawiecki wyraził też zadowolenie, że społeczeństwo coraz mniej obawia się wirusa, bo to, jego zdaniem, „jest dobre podejście”. – Bo on jest w odwrocie – zapewniał Pan Premier Mateusz Morawiecki!

  • Ale pamiętasz, że mówił to niemal latem, gdy liczba przypadków mocno spadła i WIRUS BYŁ W ODWROCIE? Czy zmiana pór roku to według ciebie również ograniczenie wolności?

 3. stop ograniczaniu wolności

  Trzy dawki szprycy, maska pampersowata, pod nią jeszcze druga MATERIAŁOWA (noszą je nawet jadąc samemu we własnym aucie, przy nieraz 30st.C, w pustym parku, lesie. Jeszcze polecam im zakładać do snu), 5 litrów płynu do dezynfekcji, nie wolno się do nich zbliżyć bliżej niż 10 m, a i tak się boją się i prześladują niezaszczepionych. FOBIE SIĘ LECZY!

 4. Stop, dawaj jeszcze, za mało jeszcze.?

 5. panowie/panie chyba watę szklaną gdzies kładą bo po co im maseczka przeciwpyłowa 😀

 6. Gdzieś czytałem, że bardziej chorują na COVID ci którzy nie jeżdzą rowerami, głosują na PO, PIS, płaskoziemcy i ufoludki. A ty do jakiej kategorii należysz?

 7. stop ograniczaniu wolności

  Polityków wirus nie obowiązuje poza kamerami. W Sejmie w sali maskach akurat są, to się zgodzę, ale w (o ile się nie myle) w restauracji sejmowej (?) wirusa nie ma, a dlaczego? Bo tam nie ma kamer.

  Wniosek? Wirus jest tylko przed kamerami. A nam każą nosić hipokryci.

 8. Słuchajcie ten wirus jest taki inteligentny, atakuje na sali plenarnej, ale już nie w restauracji. Atakuje na korytarzach szkolnych, ale w klasie już nie atakuje. Ja naprawdę szanuje kowida jaki on jest inteligentny, naprawdę.

 9. Jadą, jadą chłopcy, chłopcy kowidowcy
  Na twarzy maseczka,….
  przy boku strzykaweczka…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo