690 680 960

Wyszła z miejsca zamieszkania i ślad po niej zaginął. Gdzie jest 52-latka?

Trwają poszukiwania zaginionej 52-letniej Elżbiety Waseńczuk mieszkanki Chełma. Kobieta w dniu 6 sierpnia 2022 roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Zaginiona kobieta w dniu 6 sierpnia 2022 roku w godzinach popołudniowych wyszła z miejsca zamieszkania udając się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost 175 centymetrów, wiek 52 lata, bardzo szczupła budowa ciała, waga około 44-46 kilogramów, włosy proste, długie koloru czarnego z grzywką czesaną na bok przesłaniającą oczy, nos prostolinijny duży, oczy koloru szarego, brak uzębienia, brak protezy, blizna nad prawą brwią długości około 5 centymetrów, cicha mowa.

Ubiór: w dniu zaginięcia ubrana była w długą bawełnianą sukienkę w białe i niebieskie poprzeczne paski, z krótkim rękawem i rozporkami po bogach, sandały koloru beżowego, posiadała ze sobą torebkę typu worek koloru bordowego.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 47 813 1210 lub 112.

(fot. Policja Chełm)

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej