Wyszedł z domu i nie wrócił. Trwają poszukiwania mieszkańca Górki Lubartowskiej

Na prośbę rodziny publikujemy apel z prośbą dotyczącą poszukiwań zaginionego mieszkańca miejscowości Górka Lubartowska. Mężczyzna wyszedł wczoraj z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Do zaginięcia doszło w sobotę około godziny 23. Mieszkaniec miejscowości Górka Lubartowska w powiecie lubartowskim wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to Krzysztof Falkowicz, mężczyzna nosi okulary, w chwili zaginięcia ubrany był w ciemne ubranie. Z przekazanych informacji wynika, że zganiony mógł znajdować się w miejscowości Szczekarków.

W niedzielę w rejonie rzeki Wieprz trwały poszukiwania mężczyzny, jednak nie przyniosły one skutku. Jutro poszukiwania zostaną wznowione.

Jeśli ktokolwiek widział mężczyznę prosimy o kontakt pod nr telefonu 726342143, 691792225 lub kontakt z policją w Lubartowie.

(fot. nadesłane)

4 komentarze

 1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  A co, on ubezwłasnowolniony jest, że nie pozwalacie mu wyskoczyć na „numerek”, albo i kieliszek „chleba” naszego powszedniego?
  Kaca odchoruje to wróci.

 2. poszedł na Sylwestra!

 3. Że Was takie komentarze bawią . . Wy się Cieszycie a w domu żona i dzieci a w Kozłówce rodzice i rodzina płaczą z bezradności

  • Zaraz przeczytasz jakiś tekst o wolności wypowiedzi,że można,bo to przecież takie zabawne co napisałem, itp…Niestety,przy takich zdarzeniach,zawsze znajdzie się ktoś,kto napisze jakiś”zabawny” komentarz,szczególnie tutaj-ekspertów znajdziesz od wszystkiego…Ja staram się nie czytać tych światłych komentarzy i nie reagować,bo z koniem nie będę się kopał…Tak czy inaczej ja trzymam kciuki,żeby chłopak odnalazł się cały i zdrowy.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej