Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyścigi na drodze S17? Kierowca porsche wyprzedzał pasem awaryjnym (wideo)

Wczoraj po południu na drodze S17 nasz Czytelnik zarejestrował brawurową jazdę kierowców, którzy jak pisze, prawdopodobnie urządzili sobie na ekspresówce wyścigi. Jeden z nich wyprzedzał pojazdy pasem awaryjnym.

Cała sytuacja została zarejestrowana wczoraj na drodze S17, na odcinku pomiędzy węzłem Nałęczów a węzłem Jastków.

Widoczny na filmie kierowca porsche, postanowił wyprzedzić pojazdy pasem awaryjnym. Na dalszym fragmencie nagrania widzimy, jak ten sam kierowca wyprzedza kolejny pojazd prawym pasem. Po chwili kolejny kierowca, tym razem nissana, postanowił wyprzedzić pojazd naszego Czytelnika prawym pasem.

Jak tłumaczy autor nagrania, kierowcy zachowywali się na drodze dość agresywnie, poruszali się z dużą prędkością. W całej tej sytuacji był jeszcze kierowca alfy romeo, który cały czas „siedział na zderzaku” i migał światłami. Nasz Czytelnik, akurat w tym momencie jechał prawidłowo i wyprzedzał lewym pasem pojazdy jadące wolniej na prawym pasie.

Całe zdarzenie zostało zgłoszone odpowiednim służbom. Tego typu zachowanie na drodze może prowadzić do tragedii. Wideo ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane)

87 komentarzy

  1. wyborca tuska

  2. Czytelnik to jechał jak głąb cały czas lewym pasem

    • Polski Kierowca

      Czytanie ze zrozumieniem się kłania !! „Nasz Czytelnik, akurat w tym momencie jechał prawidłowo i wyprzedzał lewym pasem pojazdy jadące wolniej na prawym pasie.” Przecież nieprawdy w Internecie by nie napisali.