Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Miał przy sobie marihuanę, na posesji uprawiał konopie (zdjęcia)

Wczoraj rano tomaszowscy kryminalni zatrzymali 36-latka z gminy Bełżec. Mężczyzna posiadał marihuanę oraz uprawę krzaków konopi. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek w godzinach porannych kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej podczas wykonywania czynności służbowych ustalili, że 36-letni mieszkaniec gminy Bełżec może posiadać substancje zabronione w postaci marihuany.

Podczas przeszukania mężczyzny mundurowi znaleźli susz roślinny koloru brunatno-zielonego w ilości około 42 gramów. Dalsze czynności mundurowych wskazały, że w miejscu zamieszkania 36-latka wśród innych roślin na posesji, znajduje się sześć krzaków konopi, które zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania, ustalenia policjantów potwierdziły się, że ujawnione substancje to marihuana, której posiadanie jest zabronione na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 36-letni mieszkaniec gminy Bełżec niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Miał przy sobie marihuanę, na posesji uprawiał konopie (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

3 komentarze

  1. prosciej wam łapać i karać takich niż im pomagać bo i do premii idą pkt i do awansu i prokurator i sedzia maja robote nie mówiąc o milicjantach i reszcie nierobów z niby funkcją społeczną …. historia was rozliczy, umiecie spojrzeć rano w lustro zarabiając na czyimś nieszczęściu ? hipokryci !!! twierdzenie że macie taką prace w niczym was nie tłumaczy !!! skoro macie debilne prawo którym sie kierujecie to trzeba je zmienić – proste.

    To za co łapiercie tych ludzi i niszczycie im zycie jest w normalnym swiecie uznawane za lekarstwo !!! gdzie refundacja tych preparatów sie pytam !!! gdzie informacje na ten temat że to w tym sredniowiecznym kraju juz dziala od 3 lat ? no gdzie ?!!! prosciej wam lapac i karac niż pomagac A MACIE SŁUŻYĆ SPOŁECZEŃSTWU !!!!

    • przecież to banda niemyślących baranów, ślepo wykonywających nawet najbardziej bezsensowne rozkazy (np. ochrona schodków tfu kaczynskiego). Jakby im kazali swoje własne matki pozamykać to bez mrugnięcia okiem by lecieli pod swoje chałupy

  2. gdyby mieszkał w USA to by nie miał problemów z administracją?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo