Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyremontują al. Kraśnicką. Będą utrudnienia w ruchu

Na początku przyszłego tygodnia drogowcy rozpoczną remont nawierzchnia al. Kraśnickiej. Będą utrudnienia w ruchu.

Prace drogowe będą prowadzone na skrajnym prawym pasie al. Kraśnickiej (kierunek centrum) pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Bohaterów Monte Cassino i ul. Zana. Nawierzchnia będzie remontowana wyłącznie nocą. Prace rozpoczną się z poniedziałku (5 października) na wtorek (6 października).

Wykonawca będzie pracował dwie kolejne noce z rzędu od  godz. 21 do godz. 4.30. Wtedy pas objęty remontem będzie wyłączany z ruchu. W ciągu dnia ruch będzie przywracany na obu pasach. Pierwszej nocy nawierzchnia zostanie sfrezowana, zaś następnej nocy ułożona zostanie nowa warstwa ścieralna.

W przypadku niesprzyjających warunków prace wydłużą się o jedną noc i zakończą nad ranem 8 października.

2015-10-02 11:45:23
(fot. ilustr. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Można ? Można ! 🙂

 2. Ponawiam swoje pytanie ! Kiedy wyremontują ulicę Monte Cassino ? tam się jeździć nie da !! to samo Głęboka, Racławickie i Narutowicza !! Pomijając już zupełnie cyrk ze zjazdem z ekspresówki z Warszawy… jak mozna było zostawić 250 m takich kolein ?? wstyd taki że szok. Nie wiem, kasy zabrakło ? Solidarności wyremontowane, fajna ekspresówka i nagle to 250 metrów kolein (po skręcie w prawo w Kraśnicką nie jest lepiej)

  • Do tej listy dodałbym jeszcze Nałęczowską ! ale to fakt na ten moment do remontu :
   -Głęboka
   -Monte Cassino
   -Racławickie
   -Narutowicza (od Victorii)
   -Nałęczowska !!

   Mieszkam w tej okolicy i zastanawiam się czy następny remont zawieszenia nie zrobić na koszt Skarbu Państwa?

 3. wybory się zbliżają 😉

 4. Heh wybory i wszystko jasne. I nocą się da…
  cyt. ,,Na początku przyszłego tygodnia drogowcy rozpoczną remont nawierzchnia al. Kraśnickiej. ” – remont nawierzchnia… ja wiem ze to sensacja, ale bez przesady…

 5. Utrudnienia na Krasnickiej? No niesamowite! A co ze zjazdem z ekspresówki na Solidarności? Wstyd na cały kraj,ktoś, kto pierwszy raz tamtędy wjeżdża może się mocno zdziwić po 40-to km odcinku takiej drogi

 6. Lubelak z przedmieścia

  A stara Warszawska do granic administracyjnych miasta?? Przecież jej stan zagraża bezpieczeństwu… połatanie 500m jezdni nie wiele załatwiło(swoją drogą geniusz zła to zrobił…)

 7. Ciekawe jest wszyscy że wybory że nie zrobione ale ile zostało w ostatnim czasie zrobionych nie napisał prawie nikt ;-).Takie to polskie

 8. po ciemku będą robić to spie*dolą tylko 🙂

 9. Głęboka przy skrzyżowaniu z Sowińskiego… tarka taka jak na podjeździe do garażu.
  Narutowicza – Zrobili 1km lepszej drogi gdzie wlasciwie i tak jakiejś wielkiej tragedii nie było, a to co było najgorsze dalej jest. I ten pas (zatoczka autobusowa) z kocich łbów… WTF? To jeszcze pamięta chyba lata 80.
  Racławickie – w sumie jedna z największych ulic przechodzących przez środek Lublina… dziura na dziurze i koleiny.

  • Wyluzuj Nerwus. Niedługo porobią bus-pasy, zwężą jezdnie o ścieżki rowerowe i dopuszczą jazdę rowerów pod prąd, piesi będą mieli pierwszeństwo przed pojazdami; to do poruszania się z prędkością 10 km/h takie drogi wystarczą. A za zaoszczędzone pieniądze prezydent skocznie narciarską wybuduje czynną cały rok i zimowe kino na świeżym powietrzu dla 5 tyś widzów, stanicę dla jachtów na Bystrzycy koło zamku…….. Miasto inspiracji.

   • dobre!!!! Prezio Lublina na Premiera się wybiera? Chce być jak Kazimierz Wielki- zastał Lublin drewniany zostawi murowany?

 10. a przez tyle lat Kieliszek powtarzał że się w nocy nie da

Z kraju